Yosun Duvar

» TEKNOLOJİ » Yosun Duvar

Yosun duvar uygulaması, doğal yosun malzemesinin belirli bir işleme tabi tutulmasıyla ısı, su ve ışık gereksinimi olmadan, ilk günkü doğal görüntüsü korunarak ve uzun süreler herhangi bir bakım istemeksizin ortaya çıkan duvar süslemesidir. Yosun duvar sayesinde, evlerde veya iş yerlerinde son derece yeşil gözüken bir ortama anında kavuşulmuş olur. Ev ve iş yeri sakinleri bu […]

Yosun duvar uygulaması, doğal yosun malzemesinin belirli bir işleme tabi tutulmasıyla ısı, su ve ışık gereksinimi olmadan, ilk günkü doğal görüntüsü korunarak ve uzun süreler herhangi bir bakım istemeksizin ortaya çıkan duvar süslemesidir. Yosun duvar sayesinde, evlerde veya iş yerlerinde son derece yeşil gözüken bir ortama anında kavuşulmuş olur. Ev ve iş yeri sakinleri bu durumdan son derece memnun olurlar ve duvara baktıkça yeşile bakmanın rahatlatıcılığını yaşarlar.

Yosun duvar kaplama sayesinde, duvarlar otomatikman yeşilin tonlarına bürünür ve iç ortamda yapay olsa da bir orman havası yakalanmış olur. Duvara baktıkça dinlenmek isteyenler ve günlük hayatın stresinden fazlasıyla etkilenenler böylesi bir yönteme vakit kaybetmeksizin başvururlar.

Yosun Duvar Nedir?

Yosun duvar uygulaması, duvarlara başka bir yerde bulunamayacak türden bir güzellik katar. Uygulama esnasında kullanılan ürünlerin %100 doğal olması son derece avantajlıdır. Bununla birlikte, ürünlerin kesinlikle suya ihtiyaç duymaması da üzerinde durulması gereken mühim bir noktadır. Pek tabii ki uygulama, güneş ışığına da ihtiyaç duymaz.

Yaşam alanlarına görsellik ve bambaşka bir estetiklik katan yosun duvar uygulamaları, yosun duvar m² fiyatı üzerinden hesaplanır. Bu türde bir ürün almadan önce duvara yönelik yaptırılacak olan uygulama için ayrılacak alanın ölçüsünün net bir şekilde alınması gerekir. Böylelikle, ürün alımına daha rahat ve kısa sürede karar verilebilir.