SEO Yarışmasını Kazananlara 13.500TL Ödül

» TEKNOLOJİ » SEO Yarışmasını Kazananlara 13.500TL Ödül

Facebook’ta 12 bin üyesi ile Türkiye’nin en büyük ticaret gruplarından birisi olan SEO Analiz grubunun başlatmış olduğu SEO Yarışması 1 Nisan’da bitiyor! Son zamanlarda tüm forum ve ticaret platformlarında sıkça bahsedilen SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için sayılı günler kaldı ve yarışmacılar sıralamada yükselebilmek için büyük bir gayret içerisindeler. 6 Ocak’ta SEO Analiz grubundan duyurusu […]

Facebook’ta 12 bin üyesi ile Türkiye’nin en büyük ticaret gruplarından birisi olan SEO Analiz grubunun başlatmış olduğu SEO Yarışması 1 Nisan’da bitiyor!

Son zamanlarda tüm forum ve ticaret platformlarında sıkça bahsedilen SEO Analiz Google Sıralama Yarışması için sayılı günler kaldı ve yarışmacılar sıralamada yükselebilmek için büyük bir gayret içerisindeler.

6 Ocak’ta SEO Analiz grubundan duyurusu yapılan ve 22 Ocak’ta başlayan SEO Yarışmasında, 60 katılımcı ve 15 sponsor yer alıyor. Sponsorlar arasında SEO Uzmanlarından Ayhan Karaman ve Moradam gibi firmalar yer alıyor.

1 Nisan’da bitecek yarışma içi 13.500TL para ödülü bulunuyor ve ödüller sadece para ile sınırlı değil. Aynı zamanda Domain, Hosting, SEO Kitabı, Şampiyonluk kupası ve Madalyası gibi ödüllerde bulunuyor.

31 Mart gecesi yarışmanın kazananları gruptan yapılacak canlı yayın eşliğinde belirlenecek. Yapılacak kontrolde belirlenen anahtar kelime yani “SEO Analiz Google Sıralama Yarışması” kelimesinde ilk beş sıra içerisinde yer alanlar ödüllerin sahibi olacaklar.

Türkiye’nin En Büyük SEO Yarışması

Bu yarışmanın şimdiye kadar yapılan en büyük çapta yapılan SEO Yarışması olduğunu söyleyebiliriz. Daha önce R10 gibi forumların düzenlediği bu yarışmayı SEO Analiz grubunun yeniden canlandırması, SEO sektörünün gelişmesi için önemli bir adım. Bu vesileyle yarışmanın ana sponsoru olan Moradam ve Seçkin Talanöz Bey’e teşekkürlerimizi sunuyoruz ve yarışmayı yakından takip ediyoruz.