Nokia Eski Tahtına Oturmayı Amaçlıyor

» TEKNOLOJİ » Nokia Eski Tahtına Oturmayı Amaçlıyor

Nokia Telefon Çıkartacak Mı? Nokia, teknoloji pazarına yeni nesil akıllı telefonlarını piyasaya süreceğini açıklayarak, insanlarda merak uyandırmıştı. Telefon piyasasının rekabetli pazarına giren Nokia, yeni sistem akıllı telefon modellerini tanıttı ve satışa sundu. Şok Etkisi Yaratacak İddia Eski zamanların unutulmaz devi Nokia, görünüşe bakılırsa eski tahtına tekrar oturmayı amaçlıyor. Temelde 5 lensi bulunacak olan Nokia Akıllı […]

Nokia Telefon Çıkartacak Mı?

Nokia, teknoloji pazarına yeni nesil akıllı telefonlarını piyasaya süreceğini açıklayarak, insanlarda merak uyandırmıştı. Telefon piyasasının rekabetli pazarına giren Nokia, yeni sistem akıllı telefon modellerini tanıttı ve satışa sundu.

Şok Etkisi Yaratacak İddia

Eski zamanların unutulmaz devi Nokia, görünüşe bakılırsa eski tahtına tekrar oturmayı amaçlıyor. Temelde 5 lensi bulunacak olan Nokia Akıllı Telefonların, kullanıcılara en iyi çekim açısını sunmaya kararlı. Devir değiştikçe teknolojinin ve insanların ihtiyaçları da zamana göre şekil alıyor. Biliyorsunuz ki artık pek çok marka yüksek mega pikselli değil de üzerinde iki ya da daha fazla kamera barındıran akıllı telefonları bir bir piyasaya sürmekte. Nokia, bundan ilham almış olacak ki söylentiler doğruyla 5 kameralı telefonla teknoloji dünyasına tekrardan hızla girmeyi planlıyor.

Beş Lensli Bu Sistem Nasıl Çalışacak?

Öngörülen tahminler doğrultusunda 5 kameralı bu sistem yıldız formunda bir dairesel hacme sahip olacak. 5 kamera ve 2 LED flaş delikleri bulunacak. Formu sayesinde geniş bir çekiş açısı yakalamayı hedeflenen bu sistem şimdiden konuşulmaya başlandı.

Merceklerle ilgili net bir bilgi bulundurmayan bu sistem derinlik ve açı bakımından iştah kabartan cinsten olacağa benziyor. Bilgiler firma tarafından yapılacak resmi açıklamalarla netliğe kavuşmasını beklemek uygun olacaktır. Zira 5 kameraya sahip bir telefonla Nokia piyasaya ürün sunarsa, son yıllarda görüp görebileceğimiz en çarpıcı şeylerden biri olacaktır.