Şenol Güneş Hakkında Flaş İddia

» SPOR » Şenol Güneş Hakkında Flaş İddia

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yaptığı açıklamada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilgili flaş bir iddiada bulundu. Demirkol, siyah beyazlıların hocasının Milli Takımın başına geçmek istediğini söyledi. Beşiktaş’ta aldığı sonuçlarla son dönemde eleştiri alan teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili olarak futbol yorumcusu Mehmet Demirkol’dan çarpıcı bir iddia geldi. Demirkol, yaptığı açıklamada “Fikret […]

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yaptığı açıklamada Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile ilgili flaş bir iddiada bulundu. Demirkol, siyah beyazlıların hocasının Milli Takımın başına geçmek istediğini söyledi.

Beşiktaş’ta aldığı sonuçlarla son dönemde eleştiri alan teknik direktör Şenol Güneş ile ilgili olarak futbol yorumcusu Mehmet Demirkol’dan çarpıcı bir iddia geldi.

Demirkol, yaptığı açıklamada “Fikret Orman, çok uzun süredir Şenol Güneş’i göndermek istiyor. Şenol Güneş de Milli Takıma gitmek istiyor. Hiç kimse çıkıp bunu söylemiyor” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere önceki günlerde Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelmesi siyah beyazlı camiada rahatsızlık çıkarmıştı.