Hamit Altıntop bombası! Kulübüne veda etti geliyor

» SPOR » Hamit Altıntop bombası! Kulübüne veda etti geliyor

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Darmstadt 98’e transfer olan Hamit Altıntop, kulüple bağlarını kopardı ve ‘Eşim ve çocuklarımla birlikte Türkiye’ye dönüyorum’ açıklaması yaptı. Açıklama kulübün resmi internet sitesinden yapıldı. Darmstadt, Hamit Altıntop’un özel nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak istediğini, kulübün de buna izin verdiğini duyurdu. Hamit Altıntop, konuyla ilgili, “Karar kolay olmadı. Darmstadt 98 benim için hep özel […]

Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Darmstadt 98’e transfer olan Hamit Altıntop, kulüple bağlarını kopardı ve ‘Eşim ve çocuklarımla birlikte Türkiye’ye dönüyorum’ açıklaması yaptı.

Açıklama kulübün resmi internet sitesinden yapıldı. Darmstadt, Hamit Altıntop’un özel nedenlerden dolayı kulüpten ayrılmak istediğini, kulübün de buna izin verdiğini duyurdu.

Hamit Altıntop, konuyla ilgili, “Karar kolay olmadı. Darmstadt 98 benim için hep özel bir kulüp oldu. Ancak kariyerimde ailem hep ön plana çıktı. Şimdi eşim ve çocuklarımla birlikte Türkiye’ye dönüyor” dedi.

Kulüp, Hamit Altıntop’un kararına saygı duyduklarını ve verdiği emeklerden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.