Galatasaray’dan ”Şampiyonların Kupası Müzesinde Olur” Açıklaması

» SPOR » Galatasaray’dan ”Şampiyonların Kupası Müzesinde Olur” Açıklaması

Süper Lig’in 27. Haftasına dün oynan Galatasaray Trabzonspor maçı damga vurdu.Sarı Kırmızılı ekibin 2-1 kazandığı maçta skorboardta yer alan ”Şampiyonların Kupası Müzesinde olur” yazısıyla ilgili Galatasaray’dan açıklama geldi. Galatasay’ın resmi internet sitesinde yer alan açıklama ise şöyle; “Trabzonspor müsabakası sonrası kupalarla ilgili yanlış anlaşılmalara neden olan skorboard tanıtım görseli ile ilgili yapılan inceleme ve alınan […]

Süper Lig’in 27. Haftasına dün oynan Galatasaray Trabzonspor maçı damga vurdu.Sarı Kırmızılı ekibin 2-1 kazandığı maçta skorboardta yer alan ”Şampiyonların Kupası Müzesinde olur” yazısıyla ilgili Galatasaray’dan açıklama geldi.

Galatasay’ın resmi internet sitesinde yer alan açıklama ise şöyle;

“Trabzonspor müsabakası sonrası kupalarla ilgili yanlış anlaşılmalara neden olan skorboard tanıtım görseli ile ilgili yapılan inceleme ve alınan savunmalar sonucunda;

Tanıtımın rakip takım ya da camiaları küçük düşürme hedefi olmadan stadımızdaki ilk maçta yayınlanmak üzere öngörülmüş bir çalışma olduğu tespit edilmiştir.

Ancak bu yayını hazırlayan ilgililer, daha dikkatli olmaları konusunda uyarılmışlardır.

Türk sporunda centilmenliği öne alan,”Rakibe Saygı-Kendine Saygı” prensibiyle hareket eden Galatasaray Camiası kendine ve rakip takımlara karşı her zaman saygılıdır.

En büyük ve en değerli varlığımız taraftarımız, teknik, idari, profesyonel kadrolarımız ile bütünlük ve beraberlik içinde, hak ettiğimiz şampiyonluk yürüyüşlerimiz ilelebet devam edecektir.”