Futbolcuları Koruyun

» SPOR » Futbolcuları Koruyun

Manchester City Menajeri Pep Guardiola, Leroy Sane’nin Cardiff maçında sakatlığı sonrası hakemlere olan çağrısını yeniledi: “Oyuncuları koruyun” Manchester City’nin Alman yıldızı Leroy Sane, takımın Cardiff’i 2-0 yendiği maçta Joe Bennett’in sert müdahelesiyle sakatlandı. Yaklaşık 1 ay yeşil sahalardan uzak kalacak Sane için Manchester City Menajeri Pep Guardiolatepki gösterdi. Sakatlığa vurgu yapan Guardiola, daha önce hakemlere yaptığı çağrıyı […]

Manchester City Menajeri Pep Guardiola, Leroy Sane’nin Cardiff maçında sakatlığı sonrası hakemlere olan çağrısını yeniledi: “Oyuncuları koruyun”

Manchester City’nin Alman yıldızı Leroy Sane, takımın Cardiff’i 2-0 yendiği maçta Joe Bennett’in sert müdahelesiyle sakatlandı. Yaklaşık 1 ay yeşil sahalardan uzak kalacak Sane için Manchester City Menajeri Pep Guardiolatepki gösterdi. Sakatlığa vurgu yapan Guardiola, daha önce hakemlere yaptığı çağrıyı yineleyerek “Oyuncuları koruyun” dedi.

Basın toplantısında oyuncuyla ilgili konuşan Guardiola, “Sane, bir süre oynayamayacak. Daha önce bir çok kez söylemiştim. Hakemler sadece Manchester City’lileri değil tüm oyuncuları korumalı” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Bennett’in sert faülü sosyal medyada da sert eleştirileri beraberinde getirdi.

Alman Futbol Federasyonu da sosyal medyadan Cardiff takımına seslenerek, yazın önemli bir turnuva olduğuna vurgu yaptı ve “Oyuncularımızı sakatlamayın” çağrısında bulundu.