Fikret Orman’dan Çarpıcı Açıklama

» SPOR » Fikret Orman’dan Çarpıcı Açıklama

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ‘Come to Beşiktaş’ sloganıyla gerçekleştirdikleri iletişim kampanyasıyla dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri olduklarını belirtti. Orman “Bu maratonun sonunda üçüncü kez üst üste şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyorum” dedi.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş dergisinin şubat ayı sayısında yer alan yazısında, gerçekleştirdikleri projelere karşı oluşan ilginin kendilerine Türkiye futbolu açısından devrim sayılacak […]

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ‘Come to Beşiktaş’ sloganıyla gerçekleştirdikleri iletişim kampanyasıyla dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri olduklarını belirtti. Orman “Bu maratonun sonunda üçüncü kez üst üste şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyorum” dedi.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş dergisinin şubat ayı sayısında yer alan yazısında, gerçekleştirdikleri projelere karşı oluşan ilginin kendilerine Türkiye futbolu açısından devrim sayılacak adımlar atma konusunda cesaret verdiğini ifade etti.

Çin’e giderek başlattıkları globalleşme projelerinin en önemli adımını ‘Come to Beşiktaş’ sloganı ve Mevlana’nın ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel, Bizim dergahımız, ümitsizlik dergahı değildir, Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel…’ sözlerinin ışığında attıklarını dile getiren Orman, şunları kaydetti:

“Beşiktaş’ımız, ‘Come to Beşiktaş’ sloganıyla gerçekleştirdiğimiz iletişim kampanyası sayesinde Türkiye’nin sınırlarını aşarak dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri oldu. Taraftarlarımızın bulduğu bu sloganla 1,2 milyar kişiye ulaştık. Din, dil, ırk gözetmeden herkesi Beşiktaş’a çağıran bir reklam filmi hazırladık ve bunu geçtiğimiz ay sizlerle paylaştık. Yurt dışında yayınlamadan önce sosyal medya hesaplarımızdan paylaştığımız andan itibaren sizlerden gelen olumlu görüşler, sadece kulübümüz değil, Türkiye futbolu açısından da devrim sayılacak adımlar atma noktasında bir kez daha bizlere cesaret verdi.