Fenerin Yıldızına 15 Milyon Euro Teklif Edildi

» SPOR » Fenerin Yıldızına 15 Milyon Euro Teklif Edildi

GİULİANO’YA 15 MİLYON EURO TEKLİF EDİLDİ Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Giuliano’ya Almanya’nın Bayer Leverkusen ekibi transfer bedeli olarak 15 Milyon Euro teklif etti.Sezon başında Zenit’den transfer edilen Giuliano’ya yapılan teklifin az olduğunu belirten Fenerbahçe yönetimi transfer bedelinin arttırılması için teklifte bulunmaya hazırlanıyor. LEVERKUSEN GİULİANO’YU TRANSFER ETMEKTE KARARLI Takvim’in haberine göre; İngiliz kulüplerinin Josef de Souza’ya olan […]

GİULİANO’YA 15 MİLYON EURO TEKLİF EDİLDİ

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Giuliano’ya Almanya’nın Bayer Leverkusen ekibi transfer bedeli olarak 15 Milyon Euro teklif etti.Sezon başında Zenit’den transfer edilen Giuliano’ya yapılan teklifin az olduğunu belirten Fenerbahçe yönetimi transfer bedelinin arttırılması için teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

LEVERKUSEN GİULİANO’YU TRANSFER ETMEKTE KARARLI

Takvim’in haberine göre; İngiliz kulüplerinin Josef de Souza’ya olan ilgisi devam ederken bir haber de bu kez Giuliano için Almanya’dan geldi. Alman basını Bundesliga ekibi Bayer Leverkusen’in Fenerbahçe’nin Brezilyalı forveti Giuliano’yu kadrosuna katmak istediği, bu transfer için de 15 milyon euro gibi yüksek bir rakamı gözden çıkarttığı belirtildi.

LEVERKUSEN’DE HEDEF GÜÇLÜ BİR KADRO KURMAK

Şu anda Bundesliga’da 4. sırada yer alan Leverkusen’in yerini koruduğu taktirde gelecek sezon Şampiyonlar Ligi ön eleme turu oynayacağı ve Şampiyonlar Ligi için güçlü bir kadro kurmak istediği ifade ediliyor.

FENERBAHÇE TEKLİFİN ARTTIRILMASINI İSTEYECEK

Uefa ile finansal fair play anlaşması devam eden Fenerbahçe’de yönetim her türlü teklife açık durumda. Ancak Giuliano için 15 milyon euro rakamının daha da yukarı çekilmesini istediğini menajerlere ilettiği öğrenildi.

TRANSFERLERDE SÜRPRİZLER YAŞANABİLİR

Fenerbahçe, sezon başında kiralamak istediği Giuliano’yu Trabzonspor’un devreye girmesiyle 7 milyon euro bedelle Zenit’ten transfer etmişti. Önümüzdeki günler önemli gelişmelere açık görünüyor.