Ezeli Rekabette Hava Sıcaklığı Tahmin Edildi

» SPOR » Ezeli Rekabette Hava Sıcaklığı Tahmin Edildi

Yarın’ki Ezeli Rekabette Hava Sıcaklığının 18 Dereceye tekabül etmesi bekleniyor.Süper ligin 2 dev ekibi 26.haftada Bir kez daha karşı karşıya geliyor. Şampiyonluk için yarışan 2 takımda 3 puanı hanesine katmak için yarın zorlu bir mücadeleye tanıklık yapacaklar.Fenerbahçe Kendi evinde Galatasarayı konuk edecek.Takımlar hafta başından beri derbi havasına girmiş durumda. Gerek camialar, gerekse de taraftarlar yarın […]

Yarın’ki Ezeli Rekabette Hava Sıcaklığının 18 Dereceye tekabül etmesi bekleniyor.Süper ligin 2 dev ekibi 26.haftada Bir kez daha karşı karşıya geliyor.

Şampiyonluk için yarışan 2 takımda 3 puanı hanesine katmak için yarın zorlu bir mücadeleye tanıklık yapacaklar.Fenerbahçe Kendi evinde Galatasarayı konuk edecek.Takımlar hafta başından beri derbi havasına girmiş durumda.

Gerek camialar, gerekse de taraftarlar yarın saat 19.00’da Ülker Stadyumu’nda oynanacak derbiyi heyecanla bekliyor.

Maç saatinde İstanbul Kadıköy’de havanın mevsim normallerinin üstünde olması bekleniyor. Mart ayının gelmesiyle yüzünü gösteren güneş, müsabaka günü de sıcaklığını iyice gösterecek.

Hava tahminlerine göre Ülker Stadyumu’nda maç saati hava sıcaklığının 18 derece olması (hissedilen 20) bekleniyor. Nem oranın ise yüzde 56 olması bekleniyor.