Dursun Özbek Aday Olacağını Açıkladı

» SPOR » Dursun Özbek Aday Olacağını Açıkladı

DURSUN ÖZBEK YENİDEN ADAY Galatasaray’ın eski Başkanı Dursun Özbek başkanlık için aday olacağını açıkladı.26 Mayıs 2018’de yapılacak seçimler için adaylığını açıklayan Galatasaray’ın eski başkanı Dursun Özbek 19 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamaması durumunda 26 Mayıs’ta aday olacağını söyledi. ”GALATASARAY’A HİZMET ETMEYE HAZIRIM” Galatasaray’a hizmet etmeye hazır olduğunu söyleyen Dursun Özbek”Büyük Türkiye’nin taraftarıyla, kulübüyle, şanlı tarihiyle en büyük […]

DURSUN ÖZBEK YENİDEN ADAY

Galatasaray’ın eski Başkanı Dursun Özbek başkanlık için aday olacağını açıkladı.26 Mayıs 2018’de yapılacak seçimler için adaylığını açıklayan Galatasaray’ın eski başkanı Dursun Özbek 19 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamaması durumunda 26 Mayıs’ta aday olacağını söyledi.

”GALATASARAY’A HİZMET ETMEYE HAZIRIM”

Galatasaray’a hizmet etmeye hazır olduğunu söyleyen Dursun Özbek”Büyük Türkiye’nin taraftarıyla, kulübüyle, şanlı tarihiyle en büyük camiasına, Galatasarayımıza hizmet etmeye adayım. Azimle, omuz omuza çalışacak yeni bir ekiple birlikte ortak amaç için ter dökmeye adayım. İlgiye ihtiyaç duyan her konuyu özenle çözerek, başarılarımızı kalıcı kılmaya adayım. Geleceği içinde bulunduğu her kulvara taşıyacak, yeniliklere öncü olmak için adayım. Ekonomik istikrar ve maddi bağımsızlık için adayım. Doğduğu lisesi ile 500 yıllık bir kültür kaynağı olan camianın birlik içinde layık olduğu gibi yönetilmesi için adayım. Taraftarı, profesyonel ve amatör takımları, teknik heyetleri, lisesi ve yönetimiyle tek yürek olarak başarıya koşan Galatasaray için adayım. Ekip arkadaşlarımla bu armanın, bu büyük sevdanın, 30 milyonluk Galatasaray camiasının neferi olmak için adayız.” ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek’in Listesindeki isimler ise şöyle;

Metin Öztürk, Nasuhi Sezgin, M. Taner Aşkın, Rıza Tevfik Morova, M. İbrahim Ziyal, Levent Yaz, Osman Kocaman, H. Ercüment Erdem, Niyazi Yelkencioğlu, Dikran Gülmezgil, Cenk Eyüboğlu, M. Osman Aral, Fırat Uygur, Ceyda Üçer, Kayhan Berberoğlu.