Beşiktaş’ta Burak Yılmaz Transferinde Sona Doğru

» SPOR » Beşiktaş’ta Burak Yılmaz Transferinde Sona Doğru

BEŞİKTAŞ HEM BURAK’TAN HEM TRABZONSPOR’DAN OLUMLU YANIT ALDI Fanatik’in haberine göre Beşiktaş Trabzonspor’da top koşturan Milli oyuncu Burak Yılmaz’ı transfer etmesi an meselesi.Burak Yılmaz ile temasa geçen Beşiktaş takımı hem oyuncudan hemde kulübünden olumlu yanıt aldı. Transfer sezonunun başlamasına daha vakit olmasına rağmen büyük kulüpler transfer atağına geçti.Beşiktaş sezon başından beri Negredo’dan istediği verimi alamaması […]

BEŞİKTAŞ HEM BURAK’TAN HEM TRABZONSPOR’DAN OLUMLU YANIT ALDI

Fanatik’in haberine göre Beşiktaş Trabzonspor’da top koşturan Milli oyuncu Burak Yılmaz’ı transfer etmesi an meselesi.Burak Yılmaz ile temasa geçen Beşiktaş takımı hem oyuncudan hemde kulübünden olumlu yanıt aldı.

Transfer sezonunun başlamasına daha vakit olmasına rağmen büyük kulüpler transfer atağına geçti.Beşiktaş sezon başından beri Negredo’dan istediği verimi alamaması sebebi ile gözünü eski oyuncusu Burak Yılmaz’a dikti.Sezon başındada Burak Yılmaz’ı tranfer etmek isteyen Şenol Güneş çok istemesine rağmen Burak Yılmaz’I Trabzonspor’a kaptırmışlardı.

Şimdi ise şartlar özellikle ekonomik olarak daha müsait durumda. Çünkü göreve yeni gelen Trabzonspor Yönetimi, her fırsatta ağır ekonomik şartlardan şikayet ediyor ve maliyeti yüksek futbolcuların satılabileceğini paylaşıyor. Yılda 3 milyon 250 bin Euro kazanan (16 milyon TL) Burak Yılmaz’ın da kulüplerin anlaşması halinde transfere sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

BEŞİKTAŞ’TA BURAK YILMAZ HAREKATI

Bu sezon 22 maçta 22 golü bulunan ve krallık yarışına devam eden Burak Yılmaz için Trabzonspor’un makul bir bonservis bedeli belirleyeceği, 32 yaşındaki futbolcunun da Bordo-Mavili ekipten alacağı rakamlara Beşiktaş’a imza atacağı gelen haberler arasında. En kısa zamanda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Trabzonspor’un yeni patronu Ahmet Ağaoğlu ile bir araya geleceği ifade edildi.

Burak Yılmaz, Eskişehir’den Gökhan Ünal’ın bonusu olarak geldiği Trabzonspor’da adeta yeniden doğmuş ve gol krallığı yaşadıktan sonra önce Galatasaray’ın ardından da Çin’in yolunu tutmuştu.