Arda Turan Burak Yılmaz sohbeti iddiaları güçlendirdi

» SPOR » Arda Turan Burak Yılmaz sohbeti iddiaları güçlendirdi

Trabzonspor forması ile fırtına gibi bir sezon geçiren Burak Yılmaz, Barcelona’dan devre arasında ayrılacak olan Arda Turan için dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Tecrübeli golcü, Instagram hesabından Arda Turan ile yaptığı telefon konuşmasının görüntüsünü paylaştığı mesajında, “Geliyor…” açıklamasını yaptı. İsmi Galatasaray ile de anılan Arda Turan için Burak’ın yaptığı bu paylaşım, Trabzonspor taraftarları arasında da […]

Trabzonspor forması ile fırtına gibi bir sezon geçiren Burak Yılmaz, Barcelona’dan devre arasında ayrılacak olan Arda Turan için dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Tecrübeli golcü, Instagram hesabından Arda Turan ile yaptığı telefon konuşmasının görüntüsünü paylaştığı mesajında, “Geliyor…” açıklamasını yaptı.

İsmi Galatasaray ile de anılan Arda Turan için Burak’ın yaptığı bu paylaşım, Trabzonspor taraftarları arasında da kafa karışıklığına neden oldu. Trabzonspor taraftarları, Burak Yılmaz’ın bu paylaşımının ardından, “Kral, yoksa Trabzonspor’a mı geliyor?” şeklinde sorular yöneltti.

AHMET BULUT: “AYRILACAK”

Geçtiğimiz günlerde Arda’nın Barcelona’dan kesin olarak ayrılacağını kaydeden menajer Ahmet Bulut, “Arda’nın büyük ihtimalle bir transferi olacak, ama nereye olacağı belli değil. 3-4 kulüp var, 15 gün sonra belli olacak. İki opsiyonumuz var, ya kiralık olacak, ya da sayılacak Arda. Türkiye’den bir başka kulüp var dediğim zaman, zaten 2 büyük kulüp daha var, bu doğru olma” ifadelerini kullandı.