Fenerbahçe’nin Efsane Oyuncusu Alex Türkiye’de

» SPOR » Fenerbahçe’nin Efsane Oyuncusu Alex Türkiye’de

Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Alex De Souza İstanbul’a geldi.Bazı açıklamalarda bulunan Alex De Souza,İstanbul’a gezmek ve derbi maçı izlemek için geldiğini söyledi. “Sanki ben seçimin bir parçasıymışım gibi gösteriliyor” İstanbul’a derbi maçı izlemeye gelen Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Alex De Souza basının karşına geçip merak edilen sorulara cevaplar verdi. İşte Alex De Souza’nın açıklamalarından satır başları: “İstanbul’a […]

Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Alex De Souza İstanbul’a geldi.Bazı açıklamalarda bulunan Alex De Souza,İstanbul’a gezmek ve derbi maçı izlemek için geldiğini söyledi.

“Sanki ben seçimin bir parçasıymışım gibi gösteriliyor”

İstanbul’a derbi maçı izlemeye gelen Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Alex De Souza basının karşına geçip merak edilen sorulara cevaplar verdi.

İşte Alex De Souza’nın açıklamalarından satır başları:

“İstanbul’a bayılıyorum bir defa. Burada geçirdiğim zaman içinde harika anılarım birikti. Onun için buraya gelmem kadar doğal bir şey yok. İkincisi de her zaman içeriden dahil olduğum derbiyi ilk defa dışarıdan takip edip hem de öz kardeşimle takip etmek istedim. Aslında bunun ardından farklı sebepler aramaya gerek yok. Şu anda yaklaşmakta olan bir seçim süreci var. Şu anda resmi olarak görünen bir ama karşılıklı olarak muhtemel rekabet edecek iki aday var. Bu spekülasyonlar içinde sanki ben seçimin bir parçasıymışım gibi gösteriliyor. Benim bir oyum yok. Buraya geliş sebebim sadece gezmek, görmek ve derbiyi izlemek. Maçı daha nerede izleyeceğimi bile bilmiyorum. Ali beyin locasında izleyeceğime dair bir şey konuşmadık” şeklinde açıklama yaptı.

Ali Koç’un şu açıklamasınada açıklık getiren Alex: “Ben Alex’le görüşürüm ama siz bilmezsiniz” açıklaması sorulan Alex, “Kendisi iel en son görüşmem sanırım 2015 senesiyedi Bursaspor maçına gitmiştim. Devre arasında denk gelmiştik 5-10 dakika konuşmuştuk. Sonrasında kendisi ile kişisel görüşmem olmadı” şeklinde açıklama yaptı.

Öte yandan Alexe Dev Derbi tahmine ile ilgili yöneltilen soruya:”Tabiki bizim kazanmamızı umuyorum” dedi.

Alexe Aykut Kocaman ile ilgilide bazı sorular soruldu bunun üzerine açıklama yapan Alex: kitabın herşeyi yazdığını ve yeniden konuşmaya gerek olmadığını belirtti.