Kılıçdaroğlu’ndan Ak Parti Seçmenlerine Çağrı

» SİYASET » Kılıçdaroğlu’ndan Ak Parti Seçmenlerine Çağrı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul’da mahalle temsilcilerinin biraraya geldiği toplantıda konuştu. Kılıçdaroğlu, AK Parti’li seçmenlere de çağrıda bulundu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Sokaktan İstanbul’a Mahalle Temsilcileri Toplantısı’na katıldı. Sarıyer’de düzenlenen toplantıya CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP’li vekiller ile mahalle temsilcileri katıldı. Kılıçdaroğlu burada katılımcılara hitap etti ve özetle […]

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul’da mahalle temsilcilerinin biraraya geldiği toplantıda konuştu. Kılıçdaroğlu, AK Parti’li seçmenlere de çağrıda bulundu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Sokaktan İstanbul’a Mahalle Temsilcileri Toplantısı’na katıldı. Sarıyer’de düzenlenen toplantıya CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP’li vekiller ile mahalle temsilcileri katıldı.

Kılıçdaroğlu burada katılımcılara hitap etti ve özetle şunları söyledi;

“Yerel seçimlerde İstanbul’daki hançeri çıkaracağız ve İstanbul’u 5 yıl içinde bütün dünyanın imrendiği dünyanın en önemli metropollerinden biri haline getireceğiz. Her sorununu biliyoruz nasıl çözüleceğini de biliyoruz. Hepimize görev düşüyor. Eski kısır tartışmaların dışında yerel seçimlere odaklanacağız. Türkiye bunu bekliyor, vatandaş bunu bekliyor.

AK Parti’li kardeşlerim de şikayetçiler. eğitim sisteminden, zamlardan enflasyondan şikayetçiler. Onlar perişanlık içinde.

AK Parti’li kardeşlerime sesleniyorum. Sen bugüne kadar bunlar ne istediyse verdin. Anayasa dediler, tek parti dediler, tek başına iktidar dediler verdin. Bir tek şey vermedin, ders vermedin şimdi sıra geldi ders vermeye.”