Kılıçdaroğlu kızının rezidansını anlattı

» SİYASET » Kılıçdaroğlu kızının rezidansını anlattı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV canlı yayınında Ahmed Arpat’ın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Kızının rezidansı ile ilgili iddiaların sorulması üzerine CHP lideri, ” Kızımın bir rezidansta 73 metrekarelik dairesi var.” dedi. Kılıçdaroğlu kızının “Bekar bir kız” olması nedeniyle daireyi oradan aldıklarını söyledi. “REZİDANSTA DAİRESİ VAR” Kılıçdaroğlu, “Bir rezidansta kızımın 73 metrekarelik bir dairesi var. […]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV canlı yayınında Ahmed Arpat’ın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Kızının rezidansı ile ilgili iddiaların sorulması üzerine CHP lideri, ” Kızımın bir rezidansta 73 metrekarelik dairesi var.” dedi. Kılıçdaroğlu kızının “Bekar bir kız” olması nedeniyle daireyi oradan aldıklarını söyledi.

“REZİDANSTA DAİRESİ VAR”

Kılıçdaroğlu, “Bir rezidansta kızımın 73 metrekarelik bir dairesi var. Değeri kaç lira gitsinler baksınlar. Gider başka yerden alır. 1 kuruşluk bir torpil varsa ben siyaseti bırakırım. Mal varlığımı araştırın diyorum araştırmıyorlar. Niye araştırmıyorlar? Siyasi manevra da Binali Bey yapsın. Niye siyasi manevra yapmıyorlar? Gelin kardeşim eniştemin, benim mal varlığımı araştırın desin. Neden korkuyorlar? Onlar korkuyorlar.

“BEKAR BİR KIZ”

Kızımın dairesi orada kızıma dedim şu basın mensuplarını çağır bir görsünler. Bekar bir kız girişi çıkışı kontrollü olduğu için oradan alındı. Belediye otobüsünün gitmediği bir yer. Benim boğazımdan aşağı haram lokma inmez. Onun çocukları mal varlığını açıklamıyor.

“AVUKAT KIZIM MÜTEVAZİ DAİRE ALIYOR”

Benim kızım avukat mütevazi daire alıyor. NTV’ye de söyleyelim gitsin çekim yapsın orada. Bir sefer gittim evine bu kadar sıradan bir ev nasıl olur da milyon dolarlık versinler 1 milyon dolar hemen verelim. Hatta 500 bin dolar veya 100 bin dolar versinler hemen verelim.” diye konuştu.