Tarkan 8 Konser İçin 6 Milyon TL Kazanacak

» MAGAZİN » Tarkan 8 Konser İçin 6 Milyon TL Kazanacak

TARKAN 8 KONSER İÇİN 6 MİLYON TL KAZANACAK Mega Star Tarkan servetine servet katmaya devam ediyor.Avrupada sayısız konserler veren Mega Star Tarkan,8 konser için kolları sıvadı.Tarkan’ın bu 8 konser için ise alacağı ücreti duyanları dudakları uçuklıyor.Mega Star Tarkan gerçekleştireceği bu 8 konser için tam 6 Milyon TL kazanacak. Megastar Tarkan, Almanya ve Hollanda’yı kapsayan Avrupa […]

TARKAN 8 KONSER İÇİN 6 MİLYON TL KAZANACAK

Mega Star Tarkan servetine servet katmaya devam ediyor.Avrupada sayısız konserler veren Mega Star Tarkan,8 konser için kolları sıvadı.Tarkan’ın bu 8 konser için ise alacağı ücreti duyanları dudakları uçuklıyor.Mega Star Tarkan gerçekleştireceği bu 8 konser için tam 6 Milyon TL kazanacak.

Megastar Tarkan, Almanya ve Hollanda’yı kapsayan Avrupa turnesine çıkıyor. ‘Fizy Tarkan Konserleri’ turnesinin açılışını Berlin’de verdiği konserle yapan Tarkan, Stuttgart, Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf (iki konser), Münih ve Hamburg’da sevenleriyle buluşacak.

8 konserlik turneden toplam 6 milyon TL kazanan Tarkan’ın, parasını geçen yıl olduğu gibi yine peşin aldığı öğrenildi. Megastar, geçen yıl da 7 kenti kapsayan turneden 4 milyon TL kazanmıştı.

Pop yıldızının biletleri şimdiden tükendi. Son konser 29 Nisan’da Hamburg’ta.

Turne kapsamında ilk konserini 30 Mart’ta Berlin’de 31 Mart’ta Stuttgart’ta veren Tarkan, bugün Frankfurt’ta hayranlarıyla buluşacak.

TARKAN’IN GERÇEKLEŞTİRECEĞİ 8 KONSER İSE ŞÖYLE:

6 Nisan Cuma: Rotterdam – Ahoy Music Halle

7 Nisan Cumartesi: Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle

8 Nisan Pazar: Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle

14 Nisan Cumartesi: Münih – Zenith Halle

29 Nisan Pazar: Hamburg – Barclaycard Arena