Şükran Ovalı Bulduğu Köpek İçin Yuva Arıyor

» MAGAZİN » Şükran Ovalı Bulduğu Köpek İçin Yuva Arıyor

ŞÜKRAN OVALI KİMSESİZ KÖPEĞİ SAHİPLENECEK BİRİ VE YUVA ARIYOR Beşiktaş’ın yıldız futbulcusu Caner Erkin’in eşi olan Şükran Ovalı,Alanya’dan İstanbul’a getirdiği kimsesiz bir köpek için yuva arıyor.Şükran Ovalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kimsesiz köpeğin fotoğrafını takipçileri ile paylaştı ve kimsesiz köpeği takipçilerinden birinin sahiplenmesini istedi. Ölen köpeği Çilli’den sonra hazır olmadığı için kendisinin bakamayacağını söyleyen […]

ŞÜKRAN OVALI KİMSESİZ KÖPEĞİ SAHİPLENECEK BİRİ VE YUVA ARIYOR

Beşiktaş’ın yıldız futbulcusu Caner Erkin’in eşi olan Şükran Ovalı,Alanya’dan İstanbul’a getirdiği kimsesiz bir köpek için yuva arıyor.Şükran Ovalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kimsesiz köpeğin fotoğrafını takipçileri ile paylaştı ve kimsesiz köpeği takipçilerinden birinin sahiplenmesini istedi.

Ölen köpeği Çilli’den sonra hazır olmadığı için kendisinin bakamayacağını söyleyen Şükran Ovalı, Instagram’da fotoğraf paylaşarak takipçilerine seslendi.

”KURTARDIĞIN BİR CAN HAYATINI GÜZELLEŞTİRECEK”

33 yaşındaki Ovalı şu ifadeleri kullandı: “Güzel yavruyu Alanya’dan İstanbul’a getirdim. Bütün testleri yaptı, şükür çok sağlıklı. Kısır değil, daha 1 yaşında bile olmayan bu yavru erkek… Yuva arıyorum bir çocuk bakımından farksız olduğunun bilincinde olan, sevgi vericek, bir yuva. Ben neden almıyorum? Çünkü: Çilli’nin gidişinden sonra hazır değilim… Güzel haberi bekliyorum… Unutma kurtardığın bir can hayatını güzelleştirecek”