Nebahat Çehre Adeta Dert Yandı

» MAGAZİN » Nebahat Çehre Adeta Dert Yandı

Usta oyuncu Nebahat Çehre, geçtiğimiz sezon rol aldığı proje için, “Geçen sene de hatır gönül girdi araya, projeyi kabul ettim. Sonu hüsran oldu” açıklamasını yaptı. Geçtiğimiz sezon Yuvamdaki Düşman dizisinde rol alan Nebahat Çehre, Etiler-Bebek’te görüntülendi. Çehre rol aldığı ve alacağı projeler hakkında konuştu. Çok senaryo okuduğunu ancak hüsrana uğramamak için ince eleyip sıkı dokuduğunu […]

Usta oyuncu Nebahat Çehre, geçtiğimiz sezon rol aldığı proje için, “Geçen sene de hatır gönül girdi araya, projeyi kabul ettim. Sonu hüsran oldu” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz sezon Yuvamdaki Düşman dizisinde rol alan Nebahat Çehre, Etiler-Bebek’te görüntülendi. Çehre rol aldığı ve alacağı projeler hakkında konuştu.

Çok senaryo okuduğunu ancak hüsrana uğramamak için ince eleyip sıkı dokuduğunu belirten Çehre şöyle konuştu: “Yeni dönem için birçok senaryo geldi, okudum. Ama içime sinen bir senaryo yok. Geçen sene hüsrana uğradım.”

“O yüzden içime sinmeyen hiçbir projede yer almayacağım. Geçen sene de hatır gönül girdi araya, projeyi kabul ettim. Sonu hüsran oldu”

Milliyet’in haberine göre Çehre, aç olduklarını söyleyip kendisinden para isteyen çocuklara ise, “Sokaklarda dilenmeyi bırakıp okuyun ve adam olun” nasihatında bulundu.