Mesut Özil’den Sevgilisine Romantik Doğum Günü Kutlaması

» MAGAZİN » Mesut Özil’den Sevgilisine Romantik Doğum Günü Kutlaması

ROMANTİK KUTLAMA Arsenal’da forma giyen türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil bir süredir Amine Gülşe ile mutlu bir aşk yaşıyorlar.Her fırsatta mutlu fotoğraflar paylaşan çift bu kezde doğum günü fotoğraflarını paylaştılar.Arsenal’in başarılı futbolcusu Mesut Özil sevgilisi Amine Gülşe için romatik bir doğum günü partisi düzenledi. Arsenal takımında kariyerine devam eden Mesut Özil’in yanına İngiltere’ye giden […]

ROMANTİK KUTLAMA

Arsenal’da forma giyen türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil bir süredir Amine Gülşe ile mutlu bir aşk yaşıyorlar.Her fırsatta mutlu fotoğraflar paylaşan çift bu kezde doğum günü fotoğraflarını paylaştılar.Arsenal’in başarılı futbolcusu Mesut Özil sevgilisi Amine Gülşe için romatik bir doğum günü partisi düzenledi.

Arsenal takımında kariyerine devam eden Mesut Özil’in yanına İngiltere’ye giden Amine Gülşe sürpriz bir kutlamayla karşılaştı.

25. yaş günü olan Gülşe’ye Özil malikanesinde sevgilisi için romantik bir kutlama yaptı.

29 yaşındaki Özil evin her yerini balonlarla ve kırmızı güllerle süsledi.

Gülşe, romantik sevgilisine duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Bana hayatımın sürprizini yapan biricik aşkıma çok teşekkür ediyorum. Seni seviyoruuuum!”

Özil ise geceden bir fotoğrafı “İyi ki doğdun aşkım, iyi ki varsın… Seni seviyorum” notu ile Instagram sayfasında paylaştı.