Meryem Uzerli’den Mega Star Tarkan’a Övgüler

» MAGAZİN » Meryem Uzerli’den Mega Star Tarkan’a Övgüler

BİR DAKİKA BİLE YERİMDE DURAMADIM Ünlü oyuncu Meryem Uzerli Tarkan’ı yere göğe sığdıramadı.Almanya’da Tarkan’ın konserini izlediğini söyleyen güzel oyuncu Meryem Uzerli,konseri izlediğinde bir dakika bile yerinde duramadığını söyledi. O KADAR DANS ETTİMKİ TARKAN’I TEBRİK ETMEYİ UNUTTUM Tarkan’ın konserinde çok fazla dans ettiğini söyleyen Meryem Uzerli,bu kadar dans edip eğlendikten sonra kulise gidip Tarkan’ı tebrik etmeyi […]

BİR DAKİKA BİLE YERİMDE DURAMADIM

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli Tarkan’ı yere göğe sığdıramadı.Almanya’da Tarkan’ın konserini izlediğini söyleyen güzel oyuncu Meryem Uzerli,konseri izlediğinde bir dakika bile yerinde duramadığını söyledi.

O KADAR DANS ETTİMKİ TARKAN’I TEBRİK ETMEYİ UNUTTUM

Tarkan’ın konserinde çok fazla dans ettiğini söyleyen Meryem Uzerli,bu kadar dans edip eğlendikten sonra kulise gidip Tarkan’ı tebrik etmeyi bile unuttuğunu söyledi.

Eylül ayında düzenlenecek Hollywood Türk Film ve Dizi Haftası’nın lansmanı niteliği taşıyan İstanbul Gentlemen’s Society etkinliği önceki akşam gerçekleşti.

Gceye katılanlar arasında Meryem Uzerli, Wilma Elles ve Ayşe Tolga gibi oyuncularda vardı.

Tarkan’ın Almanya’daki konserine giden Meryem Uzerli, “Tarkan söyledi, ben bir dakika dahi durmadım. Kendimi dansa o kadar kaptırmışım ki konser sonrası kulise Tarkan’ın yanına gidip tebrik etmeyi unutmuşum. Geçen sene Altın Kelebek Ödülleri’nde Tarkan’la tanıştım, bu sene Harbiye konserlerine de gideceğim” ifadelerini kullandı.