İzmit’te çekilen sinema filmi ‘Zohak’ın galası gerçekleştirildi

» MAGAZİN » İzmit’te çekilen sinema filmi ‘Zohak’ın galası gerçekleştirildi

İzmit’te çekilen sinema filmi ‘Zohak’ın galası gerçekleştirildi. Yönetmen Adem Uğur güzel bir film çektiklerini belirterek, “Korku filmi diyoruz ama değil. Drama-gerilim tarzı diyebiliriz. İyi bir iş çektiğimize inanıyorum” dedi. İzmit’te bulunan bir alışveriş merkezindeki sinemada gerçekleştirilen Zohak filminin galasına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, filmin yönetmeni Adem Uğur, yapımcı Feride Gören ve filmin oyuncuları […]

İzmit’te çekilen sinema filmi ‘Zohak’ın galası gerçekleştirildi. Yönetmen Adem Uğur güzel bir film çektiklerini belirterek, “Korku filmi diyoruz ama değil. Drama-gerilim tarzı diyebiliriz. İyi bir iş çektiğimize inanıyorum” dedi.

İzmit’te bulunan bir alışveriş merkezindeki sinemada gerçekleştirilen Zohak filminin galasına İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, filmin yönetmeni Adem Uğur, yapımcı Feride Gören ve filmin oyuncuları Erkan Çelik, Seda Kement, Gamze Bayraktaroğlu, Seyhan Arman, Gizem Nur Doğan, Ahmet Özyavuz, Abdullah Şekeroğlu, Bülent Yaşık, Anıl Yıldız, Nigar Nevruzova katıldı.

Filmde, tehlikeli bir cin tarafından ele geçirilen Rüstem isimli karakter, küçük kızı Canan’ın gözü önünde eşini öldürdükten sonra kendisini ele geçiren cini bir kutuya koyarak bir gölün dibine atması, ardından kutudaki ‘Zohak’ isimli cinin bir şekilde kurtularak Canan isimli karaktere tekrar musallat olması anlatılıyor.

Yönetmen Adem Uğur, “Güzel bir film çektik. Korku filmi diyoruz ama değil. Drama-gerilim tarzı diyebiliriz. İyi bir iş çektiğimize inanıyorum” dedi. Filmin yapımcısı Feride Gören ise, “Filmi geçen yıl burada İzmit’te çektik. İzmit Belediyesi’nin sponsorluğu ile çektik. Gerilim tarzında bir film. Biz çekerken çok mutlu olduk. Bir gerilim filmi olmasına rağmen çok eğlendik. Filme güveniyoruz. Standardın dışında bir film” diye konuştu.