İşte The Protector Oyuncu Kadrosu

» MAGAZİN » İşte The Protector Oyuncu Kadrosu

Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’un (Koruyucu) çekimleri devam ediyor. İşte dizinin oyuncu kadrosu. Netflix’in ilk yerli dizisi The Protector’un (Koruyucu) 10 bölümlük ilk sezon çekimleri tamamlandı. Dizinin ikinci sezon çekimleri ise devam ediyor. Netflix, şimdiden merakla beklenen fantastik drama türündeki dizisi The Protector’un kadrosuna Poyraz Karayel dizisiyle adını geniş […]

Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’un (Koruyucu) çekimleri devam ediyor. İşte dizinin oyuncu kadrosu.

Netflix’in ilk yerli dizisi The Protector’un (Koruyucu) 10 bölümlük ilk sezon çekimleri tamamlandı. Dizinin ikinci sezon çekimleri ise devam ediyor.

Netflix, şimdiden merakla beklenen fantastik drama türündeki dizisi The Protector’un kadrosuna Poyraz Karayel dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu’nun katıldığını duyurulmuştu.

Terzioğlu Rüya karakterine hayat verecek.

Terzioğlu tarafından hayat verilecek Rüya karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, özgür ve iradesi çok güçlü bir kadındır. Göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndürür. Tutkularının da korkularının da esiri değildir. Çevresindekileri idare etmeyi de yönetmeyi de iyi bilir. Bu derece etken olmasının nedeni, hayatı olduğu gibi kabul etmemesidir.

Terzioğlu’nun yanı sıra The Protector’un kadrosuna katılacak bir diğer sürpriz isim ise Saygın Soysal oldu. Saygın Soysal, dizide Mergen karakterini oynayacak.

Mergen, kendini amacına adamış bir karakterdir. Ne dünya zevkleri ne de hayatın içindeki başka bir şey… Görevini başarmaktan başka hiçbir arzusu yoktur. Bu yüzden tüm insani duygulara karşıdır, özellikle aşka. Kelimelerle arası çok iyi olan Mergen’in ikna kabiliyeti çok yüksektir.

Çağatay Ulusoy, N. İpek Gökdel’in ‘Karakalem’ adlı romanından uyarlanan ‘The Protector’da ‘Hakan’ karakterini canlandırıyor.

Dizi, dünya medyasına İtalya’nın Roma kentinde tanıtılmıştı.

Kanalın ilk Türk dizisi The Protector’da başrol oynayan Çağatay Ulusoy’un seçimleri iki günlük etkinliğe damgasını vurmuştu.

Büyük bir izleyici kitlesine sahip İspanyol yapımı ‘La Casa De Papel’in başrolündeki Alvaro Morte, Çağatay Ulusoy ile poz verip bu kareyi takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

THE PROTECTOR ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR
Son olarak ise dizi oyuncularından Çağatay Ulusoy, Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk ve Okan Yalabık’ın yer aldığı kare sosyal medyadan yayınlandı.