İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Transfer

» MAGAZİN » İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Transfer

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Star TV’nin fenomen dizisi İstanbullu Gelin’in 3. sezonunda kadroya başarılı oyuncu Nihal Yalçın da katıldı. İşte Yalçın’ın canlandırdığı Güneş Köksül ve dizi karakterleri hakkında bilmeniz gerekenler. İstanbullu Gelin’in 3. sezonunu sürprizlerle başlamaya hazırlanıyor. Star TV’nin sevilin dizisinin oyuncu kadrosuna Nihal Yalçın da katıldı. Ekrana bir süre ara veren […]

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Star TV’nin fenomen dizisi İstanbullu Gelin’in 3. sezonunda kadroya başarılı oyuncu Nihal Yalçın da katıldı. İşte Yalçın’ın canlandırdığı Güneş Köksül ve dizi karakterleri hakkında bilmeniz gerekenler.

İstanbullu Gelin’in 3. sezonunu sürprizlerle başlamaya hazırlanıyor. Star TV’nin sevilin dizisinin oyuncu kadrosuna Nihal Yalçın da katıldı.

Ekrana bir süre ara veren oyuncu, Milyonların beğenisini kazanan dizide Güneş Köksal olarak izleyici karşısına çıkacak. Güneş, Esma’nın (İpek Bilgin) görümcesi Ülfet Kavaklı’nın (Meral Çetinkaya’nın) sağ kolu. Tasarım, sunum ve mağazacılık konularında kimsenin eline su dökemediği Güneş, Ülfet Kavaklı’nın hem tek dosttu hem de en büyük sırdaşı.

Pera mağazalarında yöneticilik yapan Güneş Köksal, Boranların yıllar sonra Ülfet Kavaklı ile kesişen kaderlerinde kilit bir rol oynayacak. Renkli ve farklı tarzı ile Güneş karakterine Nihal Yalçın’ın nasıl hayat vereceği şimdiden büyük ilgi uyandırdı.

Kadroya dahil olan yeni isimleri ve çarpıcı yeni sezon hikayesi ile İstanbullu Gelin Eylül’de Star’da.