Hadise Ve Beyaz Aşk Yaşıyor İddialarına Acun Yanıt Verdi

» MAGAZİN » Hadise Ve Beyaz Aşk Yaşıyor İddialarına Acun Yanıt Verdi

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye’nin iki jüri üyesi Hadise ve Beyaz’ın aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili olarak “Bence aralarından bir şey yok” dedi. Hadise ise iddialara Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla cevap verdi. Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye çekimleri sırasında kaydettiği bir videoda Beyazıt Öztürk ile Hadise’nin yakınlaştığı anlar ‘Yeni bir aşk mı doğuyor’ sorusunu akıllara getirdi. Hadise, […]

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye’nin iki jüri üyesi Hadise ve Beyaz’ın aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili olarak “Bence aralarından bir şey yok” dedi. Hadise ise iddialara Instagram’dan paylaştığı fotoğrafla cevap verdi.

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye çekimleri sırasında kaydettiği bir videoda Beyazıt Öztürk ile Hadise’nin yakınlaştığı anlar ‘Yeni bir aşk mı doğuyor’ sorusunu akıllara getirdi.

Hadise, O Ses Türkiye’de birlikte jüri koltuğunda oturduğu Beyazıt Öztürk’le birliktelik iddialarını yalanladı.

33 yaşındaki şarkıcı “Aramızda aşk yok. Olsaydı söylerdim. Yıllardır hepimizin hayatında olan bir figür” dedi.

Etiler’deki Da Mario’da Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’la yemek yiyen Ilıcalı, çıkışta “O Ses Türkiye” yarışmasındaki jüri üyeleri Hadise ve Beyazıt Öztürk’ün aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu.

Ilıcalı, “İkilinin videosunu paylaştınız ve günlerdir çok konuşuluyor” diyen muhabirlere “Ben normal bir Instagram videosu çektim. Böyle haberlerin çıkmasını da aklım ve hayalim almıyor” dedi.

Ilıcalı sözlerini “Bence aralarında bir şey yok. Genelde dediğim çıkar benim biliyorsunuz. Kalbim temiz” diye sonlandırdı.

Hadise ise Beyazıt Öztürk ile birlikte poz verdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.