Güzel Manken Özge Ulusoy’dan Ayak Parmakları Açıklaması

» MAGAZİN » Güzel Manken Özge Ulusoy’dan Ayak Parmakları Açıklaması

”AYAK PARMAKLARIMI ÇOK SEVİYORUM” Güzel manken Özge Ulusoy,sürekli eleştiri alan ayakları ile ilgili açıklamalarda bulundu.Daha önceden paylaştığı ayakları hakkında sık sık olumsuz tepkiler alan güzel manken Özge Ulusoy ”Ayak Parmaklarımı çok seviyorum” dedi. Özge Ulusoy, abiye, gelinlik ve damatlık fuarının tanıtımını sundu. Ulusoy sosyal medyada paylaştığı ve olumsuz yorumlara neden olan ayakları hakkında konuştu. “Ayaklarınızı […]

”AYAK PARMAKLARIMI ÇOK SEVİYORUM”

Güzel manken Özge Ulusoy,sürekli eleştiri alan ayakları ile ilgili açıklamalarda bulundu.Daha önceden paylaştığı ayakları hakkında sık sık olumsuz tepkiler alan güzel manken Özge Ulusoy ”Ayak Parmaklarımı çok seviyorum” dedi.

Özge Ulusoy, abiye, gelinlik ve damatlık fuarının tanıtımını sundu. Ulusoy sosyal medyada paylaştığı ve olumsuz yorumlara neden olan ayakları hakkında konuştu.

“Ayaklarınızı şu an göremiyoruz” diyen muhabire 35 yaşındaki model, “Ayak parmaklarım olay oldu. Bale yaptığım için ayak parmaklarımda deformasyon var. Ama ben çok seviyorum onları” ifadelerini kullandı.

Ulusoy şöyle devam etti: “Hiç de çekinmiyorum açık ayakkabı giyinmekten. Bu düzelmiş hali bir de. Eski hali daha kötüydü. Ben kendimle barışık olduğum için ayak parmaklarımı çok seviyorum”

Daha önce ise ünlü oyuncu Hande Erçel’in dans sonrası paylaştığı ayaklarının görüntüsü sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Erçel, dans performansı sonrası gelen eleştiriler üzerine Instagram’da ayaklarının fotoğrafını paylaşarak, “İsteyince olabileceğine inananlara. Canım ayakları