Ece Çeşmioğlu Söz Kadrosuna Dahil Oldu

» MAGAZİN » Ece Çeşmioğlu Söz Kadrosuna Dahil Oldu

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin 3. yeni sezonu için geri sayım başladı. Söz’ün 3. yeni sezon oyuncu kadrosuna Ece Çeşmioğlu katıldı. İşte Söz dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilmeniz gerekenler. Ece Çeşmioğlu Star TV’nin sevilen dizisi Söz’ün kadrosuna katıldıb. Çeşmioğlu, Melisa karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle yeni sezona da […]

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin 3. yeni sezonu için geri sayım başladı. Söz’ün 3. yeni sezon oyuncu kadrosuna Ece Çeşmioğlu katıldı. İşte Söz dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Ece Çeşmioğlu Star TV’nin sevilen dizisi Söz’ün kadrosuna katıldıb. Çeşmioğlu, Melisa karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle yeni sezona da damgasını vuracak olan ‘Söz’de, Sarp Akkaya çok önemli ve sıra dışı bir karaktere hayat verecek.

Kasap Dragan

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın hayat vereceği Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.

3. YENİ SEZON
Geçtiğimiz yıl Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan Deniz Baysal’ın yeni adresi Söz oldu.

27 yaşındaki Baysal, senaryo gereği Söz diziden ayrılan Aybüke Pusat’ın yerine Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak.