Domuz Gribi Sonrası Moral Yemeği

» MAGAZİN » Domuz Gribi Sonrası Moral Yemeği

Magazin dünyasının flaş aşıkları Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya domuz gribini atlatan arkadaşlarına moral yemeği verdi.Geçtiğimiz hafta Kayseri’deki kış tatilinde domuz gribine yakalanan Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çifti, hastalığı atlattı. Milliyet’ten Emrah Akçaay’ın haberine göre Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya dostlarını hastalık sonrası Reşitpaşa’daki bir restoranda yemeğe götürdü. Özilhan çiftini hastalık sürecinde yalnız bırakmayan […]

Magazin dünyasının flaş aşıkları Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya domuz gribini atlatan arkadaşlarına moral yemeği verdi.Geçtiğimiz hafta Kayseri’deki kış tatilinde domuz gribine yakalanan Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan çifti, hastalığı atlattı.

Milliyet’ten Emrah Akçaay’ın haberine göre Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya dostlarını hastalık sonrası Reşitpaşa’daki bir restoranda yemeğe götürdü.

Özilhan çiftini hastalık sürecinde yalnız bırakmayan Bürsin ve 26 yaşındaki Sarıkaya, dostlarının hastalığı atlamasını bu yemekle kutladı.

Yaklaşık iki saatlik buluşma sonrası mekandan ayrılan Bürsin ve Sarıkaya mutfak personelini ziyaret edip yemekler için onlara teşekkür etti.

Mekan çıkışı görüntülenen ünlü çiftler, “Arkadaşlar soğukta bizi çok beklediniz biliyoruz ama lütfen özrümüzü kabul edin. Eve gitmemiz gerek. Bir dahaki sefere konuşma şansımız olur” dedi.