Diziden Sonra Leyla İle Mecnun Kitabı Çıktı

» MAGAZİN » Diziden Sonra Leyla İle Mecnun Kitabı Çıktı

LEYLA İLE MECNUN KİTABI SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR Sevilerek izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin kitabı çıktı.Dizinin yaratıcısı Burak Aksak çıkardığı kitabın ismini Leyla İle Mecnun bıraktı.Kitabın imza gününde sevenleri ile buluşan Burak Aksak, D&R Marmara Forum’da kitap severler için imza günü düzenleyecek. BAMBAŞKA BİR HİKAYE VAR Kitap ilk kez ve sadece o gün D&R Marmara Forum’da […]

LEYLA İLE MECNUN KİTABI SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR

Sevilerek izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin kitabı çıktı.Dizinin yaratıcısı Burak Aksak çıkardığı kitabın ismini Leyla İle Mecnun bıraktı.Kitabın imza gününde sevenleri ile buluşan Burak Aksak, D&R Marmara Forum’da kitap severler için imza günü düzenleyecek.

BAMBAŞKA BİR HİKAYE VAR

Kitap ilk kez ve sadece o gün D&R Marmara Forum’da satışa sunulacak.
Yayınlandığı dönemde izleyicisini ekrana kilitleyen Leyla ile Mecnun, bu kez bambaşka bir hikâye ile sevenleriyle yeniden buluşuyor.

Dizinin senaristliğini üstlenen Burak Aksak Leyla ile Mecnun ismini verdiği kitabında okuyucuları yine farklı bir yolculuğa çıkaracak.

Mecnun, İsmail Abi, Erdal Bakkal, Baba İskender, Yavuz Hırsız, Yedek Kamil, Gözlüklü Çocuk Kaan ve Aksakallı Dede bu kez bambaşka bir maceranın peşine düşüyor. O geminin geleceğine ilk günkü gibi inananların, sevdiği kızın gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ diyemeyenlerin, kendi çölünde kaybolanların hikâyesi Leyla ile Mecnun Burak Aksak’ın kalemiyle yeni başlangıçlar için geri dönüyor.

Burak Aksak, Leyla ile Mecnun kitabının ilk imza günü için 8 Nisan 2018 Pazar günü saat 15:00‘da D&R Marmara Forum’da sevenleri ile buluşacak. Kitap ilk kez ve o gün satışa sunulacak.