Defne Samyeli’den Cem Yılmaz Açıklaması

» MAGAZİN » Defne Samyeli’den Cem Yılmaz Açıklaması

DEFNE SAMYELİ’DEN AÇIKLAMA GELDİ Komedyen Cem Yılmaz ile ilişki yaşadığı iddia edilen Defne Samyeli’den konu ile ilgili açıklama geldi.Defne Samyeli yaptığı açıklamada “Kimseden onay veya izin almak gibi bir mecburiyetim olmadığını hatırlatmak isterim” ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz’ın evinden çıkarken görüntülenen Defne Samyeli günlerdir basında konuşulan bir çok iddia ile ilgili sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda […]

DEFNE SAMYELİ’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Komedyen Cem Yılmaz ile ilişki yaşadığı iddia edilen Defne Samyeli’den konu ile ilgili açıklama geldi.Defne Samyeli yaptığı açıklamada “Kimseden onay veya izin almak gibi bir mecburiyetim olmadığını hatırlatmak isterim” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz’ın evinden çıkarken görüntülenen Defne Samyeli günlerdir basında konuşulan bir çok iddia ile ilgili sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda bulundu.

46 yaşındaki Samyeli açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Çocuk yaşta seçtiğim meslek dolayısıyla yıllardır göz önündeyim, magazin basınının merak ve ilgisini elbette anlıyorum.”

“Ne var ki, yetişkin ve bekar bir kadın olarak hangi arkadaşımla ne şartlarda görüşüp, ne yaşadığım konusunda hiç kimseye bir açıklama yapmak, kimseden onay veya izin almak gibi bir mecburiyetim olmadığını hatırlatmak isterim.”

“İşini sağduyuyla yapan basın mensubu arkadaşlarımı tenzih ederek, hepsini aramızdaki saygılı mesafeyi her zaman yaptığımız gibi sevgi ve empatiyle korumaya davet ediyorum. Hayali morluklar üzerinden senaryo üretenleri ise bir kadın ve anne olarak vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.”

PEKİ NELER OLMUŞTU?

Cem Yılmaz ile oyuncu-şarkıcı Defne Samyeli’nin bir süredir aşk yaşadıkları konuşuluyordu. Birbirlerini Instagram’dan takibe almaları dedikoduları güçlendirmişti. Samyeli Cem Yılmaz’ı, Levent’teki villasında ziyaret etti. Çifte daha sonra Ozan Güven ile sevgilisi katıldı. Eve gece yarısına doğru yemek siparişi de geldi. Yılmaz yemeğin ardından Ozan Güven ve sevgilisini yolcu etti.

Defne Samyeli ise villada kaldı. Cem Yılmaz bir ara Defne Samyeli’nin, Mercedes marka aracını garajına çektirdi. Güvenlik görevlisine “Görüntü almalarını istemiyorum” dedi. Ertesi sabah spora gitmek üzere evden çıktı. Yılmaz gazetecilerin “Defne Hanım’ın, arabası garajınızda. Ne diyeceksiniz?” sorusuna şu cevabı verdi: “Bizim evde Mercedes tamircisi var. Arada arkadaşlarım arabalarını tamire bırakır.”

Daha sonra ise Yılmaz’ın Levent’teki evinden Samyeli çıkış yaparken objektiflere yansıdı.