Bensu Soral: “Düğün konusunda netleşen bir şey yok”

» MAGAZİN » Bensu Soral: “Düğün konusunda netleşen bir şey yok”

Hakan Baş ile evlilik hazırlığında olan Bensu Soral “Düğün konusunda netleşen bir şey yok, en sevdiklerimizle birlikte olalım yeter bana” dedi. Ünlü çiftin daha önce söylenenin aksine Viyana’da değil İstanbul’da dünyaevine girecekleri iddie edilmişti. Hakan Baş ile dünyaevine girmeye hazırlanan oyuncu Bensu Soral, Bebek’te habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı. Soral., “Düğün konusunda netleşen bir şey […]

Hakan Baş ile evlilik hazırlığında olan Bensu Soral “Düğün konusunda netleşen bir şey yok, en sevdiklerimizle birlikte olalım yeter bana” dedi. Ünlü çiftin daha önce söylenenin aksine Viyana’da değil İstanbul’da dünyaevine girecekleri iddie edilmişti.

Hakan Baş ile dünyaevine girmeye hazırlanan oyuncu Bensu Soral, Bebek’te habercilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı.

Soral., “Düğün konusunda netleşen bir şey yok. Eğlenceli olsun, en sevdiklerimle birlikte olayım, yeter bana. Nikâh şahitlerimizi bile daha düşünmedik. Onlar önemli sonuçta, iyi düşünmek lazım” dedi.

İkilinin önce Viyana’da sonra İstanbul’da evlenecekleri öne sürülmüştü. İşte Bensu Soral ile Hakan Baş’ın düğünü hakkında daha önce ortaya atılan iddialar.

Genç işadamı Hakan Baş, 2015 yazında aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Bensu Soral’a, Ekim’de Prag’da evlenme teklif etmiş, güzel oyuncu da gözyaşları içinde kabul etmişti. Ünlü çiftin evlilik planları ilgili yeri detaylar ortaya çıktı.

Herkesin birbirine çok yakıştırdığı, mutluluktan ayakları yere basmayan aşıklar, Eylül ayında evlenmeye karar verdi.

Ancak evlilikle ilgili herkesin doğru bildiği bir yanlış var. Herkes Bensu Soral ile Hakan Baş’ın Avusturya’nın başkenti Viyana’da dünyaevine gireceğini sanıyor oysa çiftin düğünü Avusturya’da değil, Türkiye’de olacak.

Sabah’tan Bülent Cankurt, bir davette karşılaştığı Hakan Baş’ın, ortalıkta dolaşan bu yanlış haberden rahatsızlık duyduklarını dile getirip doğrusunu da söylediğini yazdı.
Buna göre; Baş ve Bensu Soral henüz tam tarihi belirlemeseler de; Eylül sonunda Beşiktaş’taki Four Seasons Bosphorus’ta evlenmeye karar verdi.Cankurt, ünlü çiftin en mutlu günlerine tam tamına 500 kişinin şahitlik edeceğini söyledi.