Belçim Bilgin’den Önemli Açıklamalar

» MAGAZİN » Belçim Bilgin’den Önemli Açıklamalar

Eşi Yılmaz Erdoğan’ı Türkiye’de bırakıp, oğlu Rodin’le İngiltere’ye yerleştiğini doğrulayan Belçim Bilgin, sonsuza kadar orada kalmayacağını vurgulayarak “Dostlarım, ailem, arkadaşlarım, işim hepsi burada. Sadece Rodin’in eğitimi orada gider mi gitmez mi, ona karar vereceğiz” dedi.‘Cebimdeki Yabancı’ filminin oyuncuları Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız, önceki […]

Eşi Yılmaz Erdoğan’ı Türkiye’de bırakıp, oğlu Rodin’le İngiltere’ye yerleştiğini doğrulayan Belçim Bilgin, sonsuza kadar orada kalmayacağını vurgulayarak “Dostlarım, ailem, arkadaşlarım, işim hepsi burada. Sadece Rodin’in eğitimi orada gider mi gitmez mi, ona karar vereceğiz” dedi.‘Cebimdeki Yabancı’ filminin oyuncuları Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız, önceki gün BKM Uniq’te bir araya geldi.

Bu yıl üç sinema filmiyle beyazperdede olacağını anlatan 34 yaşındaki Bilgin, oğlu Rodin’le İngiltere’de mutlu bir hayat yaşadıklarını vurgulayarak konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Bilgin, “Londra’yı seçmemdeki neden Türkiye’ye mesafe olarak yakın olmasıydı. Günübirlik bile olsa geliyorum. Türkiye’den temelli gitmek zaten söz konusu bile olamaz” dedi.

Bilgin şöyle devam etti: “Dostlarım, ailem, arkadaşlarım, işim hepsi burada. Sadece Rodin’in eğitimi orada gider mi gitmez mi, ona karar vereceğiz. Sonsuza kadar orada olacağım gibi büyük cümleler kurmuyorum.”

“Oralar bana da iyi geldi, kendime daha çok zaman ayırıyorum” diyen Bilgin, eşi Yılmaz Erdoğan’ın konuyla ilgili düşünceleri sorulunca “Şahane bir şekilde destekliyor. Tek başıma yürütemezdim zaten. Yardımlaşarak yürütüyoruz bütün süreci” dedi.