Aslı Enver Murat Boz’un Kardeşi Ve Annesini Sosyal Medyadan Sildi

» MAGAZİN » Aslı Enver Murat Boz’un Kardeşi Ve Annesini Sosyal Medyadan Sildi

Oyuncu Aslı Enver’in, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un kardeşi ve annesini sosyal medya hesaplarından silmesi dikkati çekti. Şarkıcı Murat Boz ile 2.5 yıllık ilişkilerini noktalayan Aslı Enver’in ilk hamlesi sosyal medya hesabındaki fotoğrafları kaldırmak olmuştu. Ayrılık kararı sonrası Aslı Enver’den bir hamle daha geldi. Güzel oyuncu, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un kardeşi Ali Boz’u ve […]

Oyuncu Aslı Enver’in, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un kardeşi ve annesini sosyal medya hesaplarından silmesi dikkati çekti.

Şarkıcı Murat Boz ile 2.5 yıllık ilişkilerini noktalayan Aslı Enver’in ilk hamlesi sosyal medya hesabındaki fotoğrafları kaldırmak olmuştu. Ayrılık kararı sonrası Aslı Enver’den bir hamle daha geldi.

Güzel oyuncu, ayrılıktan aylar sonra Murat Boz’un kardeşi Ali Boz’u ve aralarını düzeltmeye çalışan Murat Boz’un annesi Nedret Boz’u da sosyal medya hesaplarından sildi. Güzel oyuncu, böylece Boz cephesiyle olan son bağlarını da koparmış oldu.

Aslı Enver’le ilişkisi sona eren Murat Boz ise tatile arkadaşı Soner Sarıkabadayı ile çıktı. Alaçatı’ya giden Murat Boz, Spiaggia Grande Beach’te objektife yansıdı. Denize girmek yerine bol bol güneşlenen, o süre boyunca telefonunu da elinden düşürmeyen Murat Boz, hakkında çıkan “yeni aşk” dedikodularıyla ilgili sorulara şu yanıtı verdi: Hayatımda kimse yok.

KARDEŞİM BENİM SETİNDE AŞK

Murat Boz, Kardeşim Benim filminin setinde Aslı Enver ile tanışmıştı. O dönem Hadise ile aşk yaşadığı konuşulan popçu, sürpriz bir paylaşım yapıp Aslı Enver ile birlikteliğini duyurmuştu. Ancak ünlü çiftten kötü haber geldi ve 2.5 yıllık aşk sona erdi.