Alişan: Oğlum dedesinin doğum gününü kutladı

» MAGAZİN » Alişan: Oğlum dedesinin doğum gününü kutladı

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol, annesi Suzan Yenilmez Tektaş ve oğlu Burak ile birlikte babası Mehmet Tektaş’ın yeni yaşını kutladı. Alişan, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiye, “Oğlum dedesinin doğum gününü kutladı. Allah’ım sana sağlıklı uzun bir ömür versin, hep başımızda ol babam” notunu düştü Sanatçı Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babası Mehmet Tektaş’ın yeni […]

Şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol, annesi Suzan Yenilmez Tektaş ve oğlu Burak ile birlikte babası Mehmet Tektaş’ın yeni yaşını kutladı. Alişan, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiye, “Oğlum dedesinin doğum gününü kutladı. Allah’ım sana sağlıklı uzun bir ömür versin, hep başımızda ol babam” notunu düştü
Sanatçı Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babası Mehmet Tektaş’ın yeni yaşını kutladı.

Eşi Buse Varol, annesi Suzan Yenilmez Tektaş ve oğlu Burak ve babası ile birlikte çekilen karesini yayınlayan Alişan, gönderisine şu notu düştü:

Dedesinin doğum gününü kutladı oğlum. İyi ki doğdun, iyi ki benim babam oldun. Allah’ım sana sağlıklı uzun bir ömür versin, hep başımızda ol babam. Seni çok seviyoruz.

Buse Varol, geçtiğimiz aylarda “Allah’a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık” sözleriyle ikinci kez hamile olduğunu da açıklamıştı.

30 yaşındaki Varol, Instagram hesabından şunları söylemişti:

Allah’a binlerce şükürler olsun, biz yeni bir hayata başladık. Allah evladıma, bana, eşime ve dadımıza bir şans daha verdi. İnanilmaz korkunç ve felaket dakikalar yaşadık.

Bir daha yaşatmasın Allah’ım. Hiç kimseye… Bu süreçte arayan, mesaj atan, DM’den (özel mesaj) yazan, bir şekilde bize ulaşmaya çalışıp, bizi merak eden herkese çok teşekkür ederim.Ne kadar çok sevenimiz varmiş. Ne güzel insanlar biriktirmişiz. Ne kadar şükretsem de az kalır… Bizi Burak’ın ve karnımdaki 5 haftalık bebeğimin melekleri korudu, buna eminim.

Allah bizi resmen pamuklara sarıp, korudu. Ufak, tefek yaralarla atlattık. Ailelerimize bağışladı Allah. Yazacak çok şeyim var ama sığdıramam. Yanımızda olan herkesten Allah razı olsun.