Aleyna Tilki’den Düet Açıklaması

» MAGAZİN » Aleyna Tilki’den Düet Açıklaması

Eğitim için gittiği ABD’den dönen Aleyna Tilki, düet çalışmaları hakkında, “Ben kimi istersem o olacak” ifadelerini kullandı. Bir süredir eğitim için ABD’de bulunan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Aranjör Emrah Karaduman’ın havaalanında karşıladığı Tilki, birçok şehir gezdiğini ve Los Angeles’ı sevdiğini belirtti. Tilki, “İngilizcem kötüydü, onu geliştiriyorum. Bir yandan da müzik yapıyorum. Hollywood bana ilham veriyor, […]

Eğitim için gittiği ABD’den dönen Aleyna Tilki, düet çalışmaları hakkında, “Ben kimi istersem o olacak” ifadelerini kullandı.

Bir süredir eğitim için ABD’de bulunan Aleyna Tilki, İstanbul’a döndü. Aranjör Emrah Karaduman’ın havaalanında karşıladığı Tilki, birçok şehir gezdiğini ve Los Angeles’ı sevdiğini belirtti.

Tilki, “İngilizcem kötüydü, onu geliştiriyorum. Bir yandan da müzik yapıyorum. Hollywood bana ilham veriyor, birçok ırktan ve cinsten insan var” şeklinde konuştu.

‘Yalnız Çiçek’ parçasına klip çekeceğini belirten Tilki, “Her yaptığım ters köşe. Türkiye Aleyna’yı daha tanımıyor. Popüler kültürden uzak bir ruhum var, inşallah bir gün bunu gösterme şansı yakalayacağım” dedi.

Son olarak yurtdışında düet çalışmaları olup olmayacağı sorulan 17 yaşındaki Tilki, “Hazırlık içindeyim. Tam belli değil… Ben kimi istersem o olacak” dedi.

Mustafa Mert Koç’la ABD’de samimi fotoğrafları sosyal medyaya yansıyan Tilki, “İnsan yurtdışında bir Türk’le karşılaşınca çok seviniyor. O kareler sohbet esnasında çekilmiş, aşk falan yok” açıklamasını yaptı.