90 Kilo Veren Pelin Öztekin’in Son Hali

» MAGAZİN » 90 Kilo Veren Pelin Öztekin’in Son Hali

PELİN ÖZTEKİN’DEN BİKİNİLİ POZ Müzik ve sinema dünyasından bir çok ünlü isim fazla kilolarını vermek için bir çok yöntem kullanıyor.Spor,diyet ve ameliyatlarla kilo vermeye çalışan bu ünlülerin arasında en çok dikkat çeken isim ise oyuncu Pelin Öztekin.Mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo vermeyi başaran oyuncu Pelin Öztekin’in son hali ise görenleri bir hayli şaşırtıyor.Son olarak […]

PELİN ÖZTEKİN’DEN BİKİNİLİ POZ

Müzik ve sinema dünyasından bir çok ünlü isim fazla kilolarını vermek için bir çok yöntem kullanıyor.Spor,diyet ve ameliyatlarla kilo vermeye çalışan bu ünlülerin arasında en çok dikkat çeken isim ise oyuncu Pelin Öztekin.Mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo vermeyi başaran oyuncu Pelin Öztekin’in son hali ise görenleri bir hayli şaşırtıyor.Son olarak bikinili fotoğrafını yayınlayan Pelin Öztekin güzelliği ile dikkat çekti.

Kaş’ta tatil yapan Öztekin, fit görünümüyle beğenildi.

Öztekin, yılın ilk bikinili pozunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Oyuncu, 153 kiloya kadar çıkınca Nisan 2015’te mide küçültme ameliyatı olmuştu. BKM Mutfak’taki skeçlerde kilosuyla örtüşen rolleriyle adını geniş kitlelere duyuran Öztekin, mide ameliyatı sonrası ilk 6 ayda 158 kilodan 100 kiloya düşmüştü. Öztekin son olarak 21 ayda 90 kilo verip 63’e düştü. 31 yaşındaki oyuncu, formunu korumak için ise düzenli olarak spor yapıyor.

Verdiği kilolardan sonra vücudu deforme olan Öztekin, estetik ameliyat da olmuştu.