Zafer Eroğlu, AKP’den Yeni Mahalle’ye Aday

» karma » Zafer Eroğlu, AKP’den Yeni Mahalle’ye Aday

Ankara’nın gözde semtlerinden birisi olan Yeni Mahalle’de Mart seçimleri öncesinde yeni bir heyecan yaşanmaya başlandı. AKP’nin Yeni Mahalle Belediyesi için aday adayı olarak kendisini göstermeye başlayan isimlerinden Zafer Eroğlu, Yeni Mahalle’ye bambaşka bir kalite kazandırmak adına desteğinizi bekliyor. Misyon ve vizyonunu en uç noktalara ulaştıran deneyimli siyasetçi, 22 senesini geride bıraktığı aktif siyaset hayatı boyunca […]

Ankara’nın gözde semtlerinden birisi olan Yeni Mahalle’de Mart seçimleri öncesinde yeni bir heyecan yaşanmaya başlandı. AKP’nin Yeni Mahalle Belediyesi için aday adayı olarak kendisini göstermeye başlayan isimlerinden Zafer Eroğlu, Yeni Mahalle’ye bambaşka bir kalite kazandırmak adına desteğinizi bekliyor. Misyon ve vizyonunu en uç noktalara ulaştıran deneyimli siyasetçi, 22 senesini geride bıraktığı aktif siyaset hayatı boyunca da en etkinini yansıtmak adına canla başla çalışıyor. Bu kapsamda da Zafer Eroğlu’nun kalitesinin bilincinde olan AKP yönetiminin de Eroğlu’nun sonuna dek desteklediği söyleniyor.

Kulislerdeki dedikodular şöyle dursun, sanayi sektöründe de güçlü bir isim olan Eroğlu’nun, sağlamış olduğu etkileşimler sayesinde Yeni Mahalle’nin yükselme olasılığı da çok büyük gözüküyor. Kaliteli bir siyasi aktarımı Yeni Mahalle Belediyesi için de sunma amacında olan Eroğlu, aynı zamanda evli ve iki çocuk babası… Halkın içinden gelen birisi olduğu için halkın ihtiyaç duyduğu her türlü soruna kısa süre içerisinde adapte olup çözüme ulaştırabileceğini vurgulayan başarılı siyasi adamının, bu seçimlerde Yeni Mahalle adına büyük bir fırsata dönüşebileceği konuşulmaya başlandı.

Sonuç olarak Zafer Eroğlu’nun AKP kanadından Yeni Mahalle için güçlü bir aday olduğu ortada… Gerçi siyaset söz konusu olduğunda ilerleyen dönemlerde karşımıza nasıl isimler çıkar bunu bilemeyiz, ancak Eroğlu’nun yapmak istediklerini bir an önce aktarabilmesi açısından sizlerin desteklerine canı gönülden ihtiyaç duyduğunu belirtmek isteriz.