Yurt Dışı Makina İhracatı

» karma » Yurt Dışı Makina İhracatı

    Üretmiş olduğu kumlama makinası modelleri ile sektörde yer alan, bütün firmalar için hayati öneme sahip olan Abana Makina aynı zamanda yurt içine ve yurt dışına makine desteği sağlamaktadır. Makine üretimi dışında yedek parça ve servis hizmeti alabileceğiniz firma, makinaların eksiksiz bir şekilde teslim edilmesini sağlamakla birlikte ihtiyacınız olan yedek parça ve servis hizmetlerini […]

 

 

Üretmiş olduğu kumlama makinası modelleri ile sektörde yer alan, bütün firmalar için hayati öneme sahip olan Abana Makina aynı zamanda yurt içine ve yurt dışına makine desteği sağlamaktadır. Makine üretimi dışında yedek parça ve servis hizmeti alabileceğiniz firma, makinaların eksiksiz bir şekilde teslim edilmesini sağlamakla birlikte ihtiyacınız olan yedek parça ve servis hizmetlerini de çok hızlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşterilerinin geleceğini kendi geleceği olarak gören firma üretmiş olduğu kumlama makinası modelleri ile de adından söz ettirmiştir. 2008 yılından itibaren sektörde yer alan ve yapmış olduğu ar-ge çalışmaları sonucunda üretmiş olduğu kumlama makinası modellerini firmalara ekonomik fiyatlarla sunan Abana Makina kurumsal ve profesyonel bir firma olarak adından söz ettirmiştir.

Geniş Makina Parkı

Makine parkına baktığınızda çok sayıda kumlama makinası modelinin yer aldığını görebilir, üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile sizlere her zaman profesyonel çalışma imkanı sağladığını anlayabilirsiniz. Kaliteli, ekonomik ve hızlı üretim ilkesi ile çalışan, müşterileri için de zamanın çok değerli olduğunu bildiği için hızlı bir şekilde servis hizmeti veren firma hem yurt içinde hem de yurt dışında makina satış yapmaktadır. Satmış olduğu makinaların için servis ve yedek parça hizmeti veren firma her anlamda profesyonel ve kurumsal olarak sizlere hizmetler sunmaktadır. Kumlama makinası içerisinde yer alan saf malzemeleri olarak çelik bilya, paslanmaz bilya, grit gibi farklı malzemeler kullanarak her türlü üretim teknolojisi için alternatif çözümler sunmaktadır.