Yeni Nesil Yazıcı Modelleri

» karma » Yeni Nesil Yazıcı Modelleri

    Yeni nesil yazıcı modellerinin yer aldığı ve profesyonel 3D baskı hizmeti alabileceğiniz bir firma olarak sizlere hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde 3d modelleme imkanı sağlıyoruz. Bünyemizde yer alan creality ender 3 v2 marka 3D yazıcı modeli ile çalışarak profesyonel ve farklı bir deneyim yaşayabilir, sessiz çalışan bu yazıcı sayesinde görüntü kirliliği […]

 

 

Yeni nesil yazıcı modellerinin yer aldığı ve profesyonel 3D baskı hizmeti alabileceğiniz bir firma olarak sizlere hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde 3d modelleme imkanı sağlıyoruz. Bünyemizde yer alan creality ender 3 v2 marka 3D yazıcı modeli ile çalışarak profesyonel ve farklı bir deneyim yaşayabilir, sessiz çalışan bu yazıcı sayesinde görüntü kirliliği oluşturmadan modelleme yapabilirsiniz. Üreticeğiniz hassas modelleme ürünleri için dayanıklı iskelet yapısı oluşturan bu yazıcı aynı zamanda dokunmatik bir ekran ile komut edebileceğiniz bir yazıcı modelidir. Bünyemizde yeralan bir diğer yazıcı modeli creality cr-6 se modelidir. Yeni nesil bir teknoloji olan ve birçok 3d yazıcı türüne göre daha yüksek çıktılar elde edebileceğiniz bu yazıcı ile hayallerinizi tasarıma dökebilir ve gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

FDM Teknolojisi

Fdm teknolojisi ile çalışan ve 180 mm/saniye baskı özelliği ile hizmet alabileceğiniz creality cr-6 se yazıcı aynı zamanda belirli yüksekliklere kadar da çıktı elde edebiliyorsunuz. Yeni nesil yazılarla birlikte sizlere sunmuş olduğu bir diğer özellikte anycubic reçine kullanılmasıdır. Bu reçine türlü sayesinde pürüzsüz ve sağlıklı yüzeyler elde edebilirsiniz. 3d modelleme hizmetleri dışında sizleri 3D printer teknik servis hizmeti de veren firma satın almış olduğunuz 3d modelleme yazıcı modelleri için periyodik olarak bakım hizmetleri de sunmaktadır. Böylece ihtiyacınız olduğu durumlarda servis hizmeti ile uğraşmak zorunda kalmadan yazıcınızın bakımını ve kontrollerini kolaylıkla yaptıra biliyorsunuz.