Yeni Acılan Metin2 Pvp Serverler

» karma » Yeni Acılan Metin2 Pvp Serverler

Metin2 pvp serverler hakkında merak edilen en önemli konu ise hazır olan serverlerin gmler tarafından düzgün bir şekilde yönetilip yönetilmediği konusudur. Bazı Pvp serverler metin2 içerisinde item satışı olduğundan çoğu oyuncu bu tarz sunucuları tercih etmemektedir. Sizler de bu tarz serverlardan mutlaka memnun değilsinizdir. Bildiğiniz gibi sunucu açmak fazlasıyla masraflı bir işlem. Gerek sunucusu, gerek […]

Metin2 pvp serverler hakkında merak edilen en önemli konu ise hazır olan serverlerin gmler tarafından düzgün bir şekilde yönetilip yönetilmediği konusudur. Bazı Pvp serverler metin2 içerisinde item satışı olduğundan çoğu oyuncu bu tarz sunucuları tercih etmemektedir. Sizler de bu tarz serverlardan mutlaka memnun değilsinizdir. Bildiğiniz gibi sunucu açmak fazlasıyla masraflı bir işlem. Gerek sunucusu, gerek gm maaşları gerekse reklamlarıydı derken fazlasıyla ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu tarz işlerin çok fazla tutması için sağlam bir kitleye de hitap etmeniz gerekmektedir. Piyasada editli veya editsiz Metin2 pvp serverler  olarak tanınan bu servarlar, parayla bir şey satmadan kesinlikle ayakta kalmamaktadır. Bu sebepten dolayı yeni açılmış olan editsiz serverlar çok fazla tercih edilmektedir. Bizde en önemli konu ise item satışı veya premium satışı olmadan bu tarz serverları tercih etmeniz. Sadece metin2 ejderha parası satışı bizce en mantıklısı. EP satışları çok fazla olduğundan dolayı bu şekilde de para kazanabilmektedirler.

Sunucuların en çok satış yaptığı yang ve ep satışları mutlaka önemlidir. Piyasa içindeki dengeyi sağlamakla beraber, diğer oyuncuların da huzur içinde oyun oynamasına da fazlasıyla katkı sağlar. İlk aylarda item satışları olmayan sunucular bile sonrasında item satışı yapabilmektedirler. Bu sebepten dolayı oynadığınız pvp serverler metin2 kesinlikle köklü bir sunucuya ait olmalıdır. Aksi halde item ve hile satışları ile de karşılaşabilirsiniz. Sonrasında yaşayacağınız mağduriyet ile oyundan tamamen soğuyabilir ve isyan edebilirsiniz. Bizler sizlere en kaliteli hizmeti v ermek için en sağlıklı şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Sizler de piyasa üzerindeki bütün sunucuları inceleyin ve en mantıklı olan sunucuya hızlı bir şekilde kayıt olun. Bu şekilde ekibiniz ile rahatlıkla bir oyun oynayabilir ve oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Pvp serverler hakkında bilmedikleriniz varsa sitemize ziyaret ederek usta metin2 pvp server oyuncusu olabilirsiniz tek yapmanız gereken sitemize ziyeret ederek konularımıza göz atmanız iyi eğlenceler bol sanslar bekleriz.

Kaynak: https://www.metin2serverler.biz.tr/