Yatırımcı Egemen Mustafa Şener’den Yeni Hamle!

» karma » Yatırımcı Egemen Mustafa Şener’den Yeni Hamle!

Gemicilik ve demir sanayi sektöründe çok sayıda yatırımcı bulunuyor. Ülkemizde bulunan isimlerden biri olan Egemen Mustafa Şener de bunlardan biri. Bu sektör üzerine Arjantin ve Brezilya’da yaptığı yatırımları bilinen ismin, yeni yatırım hamlelerinde bulunduğu ortaya çıktı. İş adamı gerçekleştirdiği açıklamada Covid-19 şartlarının yatırımcılar için bir fırsat olduğu da dile getirdi. İşte o son dakika haberimiz… […]

Gemicilik ve demir sanayi sektöründe çok sayıda yatırımcı bulunuyor. Ülkemizde bulunan isimlerden biri olan Egemen Mustafa Şener de bunlardan biri. Bu sektör üzerine Arjantin ve Brezilya’da yaptığı yatırımları bilinen ismin, yeni yatırım hamlelerinde bulunduğu ortaya çıktı. İş adamı gerçekleştirdiği açıklamada Covid-19 şartlarının yatırımcılar için bir fırsat olduğu da dile getirdi. İşte o son dakika haberimiz…

Gemicilik ve demir sanayi sektörüne yatırım yapan çok sayıda isim bulunuyor. Bunlardan biri de Egemen Mustafa Şener. Arjantin ve Brezilya’da söz konusu sektör üzerine yaptığı yatırımlarla bilinen Şener’in, hız kesmeden yatırım hamlelerine devam ettiği görülüyor. Yaptığı açıklamada bu konuda açıklamalar yapan iş adamı, Covid-19 şartlarının yatırımcılara çok sayıda fırsat sunduğunu dile getirdi.

Şener’den Yeni Yatırım Hamleleri

Malum olduğu üzere Egemen Mustafa Şener tarafından yapılan yeni hamleler onun ilki değil. Zira geçmiş tarihlerde Brezilya ve Amerika’daki gemicilik ve demir sanayi sektörüne yatırımlar yaptığı da biliniyor.

Mevzubahis yatırımlar ardından Şener’in gözünü oldukça uzak bir lokasyona diktiği görülmekte. Yaptığı açıklamaya göre Honk Kong bölgesinde bulunan iş adamlarıyla temas kuran Şener, buraya yönelik yatırım kararları almış vaziyette. Gerekli koşulların sağlanmasıyla beraber yatırımların yapılacağı tahmin ediliyor.

Ancak Şener söz konusu hamlenin büyüklüğü üzerine detaylar vermiş değil. Ancak önümüzdeki dönemlerde konu üzerine daha fazla ayrıntı alınacağı düşünülüyor.