Windows 10 Etkinleştirmesi Nasıl Yapılır?

» karma » Windows 10 Etkinleştirmesi Nasıl Yapılır?

Windows’u orijinal bir şekilde kullanmayan kişiler crack ile Windows 10’u kullanabilir. Fakat bu tür bir durumda da ister istemez sürekli etkinleştirme uyarısı gelecek ve yeniden bazı işlemler yapmak durumunda kalınabilir. İşte bu tür durumlar için de Windows 10 etkinleştirme işlemi belli adımlar uygulanarak programsız bir şekilde yapılabilir. Faik Baş sitesinde bunun için adımlar tek tek […]

Windows’u orijinal bir şekilde kullanmayan kişiler crack ile Windows 10’u kullanabilir. Fakat bu tür bir durumda da ister istemez sürekli etkinleştirme uyarısı gelecek ve yeniden bazı işlemler yapmak durumunda kalınabilir. İşte bu tür durumlar için de Windows 10 etkinleştirme işlemi belli adımlar uygulanarak programsız bir şekilde yapılabilir.

Faik Baş sitesinde bunun için adımlar tek tek anlatılmıştır. Bu adımlar uzun gözüküyor gibi gelse de sadece 1 dakika içerisinde Windows 10’u etkinleştirmek mümkün olacaktır. Bu sayede de bu kodları girerek Windows 10’u aynı lisanslı bir ürün gibi kullanabilirsiniz ve crack ile uğraşma durumunda da kalmamış olursunuz.

 

Bestwhozi

Birçok kişinin aklında Instagram’ın gizli profillerini görmek vardır. Fakat birçok uygulama bu konuda başarısız kalabiliyor. Eğer gizli hesapları görmek istiyorsanız da bunun için en iyi uygulama Bestwhozi olacaktır. Tamamen başarılı olan bu uygulama sayesinde de artık gizli profilleri nasıl göreceğim derdi son bulmuş olacaktır. Öncelikle Bestwhozi sitesine giriş yapmanız gerekecektir. Bu siteye dilerseniz fake bir Instagram hesabı açarak giriş yapabileceğiniz gibi kendi hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Çünkü bu site oldukça kapsamlı bir sitedir. Instagram profilinize kimin girdiği tarzı bilgileri de görmek mümkün olacaktır.

Daha sonra site içinde arama yaparak gizli hesapları görebilirsiniz. Gizli hesapların yanında kilit gözükecektir fakat hesabın üstüne tıkladığınız vakit sorunsuz bir şekilde gizli hesabı ziyaret edebilirsiniz.

 

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram’da gizlilik hesap görme işlemi için birçok farklı uygulama mevcuttur. Bu uygulamaları deneyerek gizli hesapları görme konusunda başarılı sonuç alabilirsiniz. Bestwhozi, Zoomie, Postegro, Lili gibi uygulamaların bu konuda oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bunların yanı sıra bu tür uygulamalardan gizli hesapları görüntülemek isteyen kişilerin öncelikle dikkatli olması gerekir. Çünkü bu tür uygulamalarda bazen güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kalmak mümkün olabilir. Bu sebeple bu tür işler için farklı bir Instagram hesabı açmanız genellikle tavsiye edilmektedir. Kısacası bu hesaplarla merak ettiğiniz çoğu gizli hesabı görmeniz mümkün olacaktır ve herhangi bir şekilde karşı tarafa takip isteği gitmeyecektir.