Wayne Mardle ve Mark Webster, Tahmin Mücadelemizde Kafa Kafaya

» karma » Wayne Mardle ve Mark Webster, Tahmin Mücadelemizde Kafa Kafaya

Premier League Dart tahminlerimizin son bölümünde Wayne Mardle ve Mark Webster maçı var; Premier Lig haberleri, Milton Keynes’te

Premier League Dart tahminlerimizin son bölümünde Wayne Mardle ve Mark Webster maçı var; Premier Lig haberleri, Milton Keynes’te üst üste beşinci eylem gecesi ile Cuma günü devam ediyor.

Bu yılki Premier Lig Dart tahminleri için Wayne Mardle’ı Mark Webster’a karşı oynadık ve Webby geri dönüş yolunda.

Mardle’ın iki gece açılışta ödülü almasını izledikten sonra sekiz puanlık bir avantaj sağladı, eski BDO dünya şampiyonu Webster açığı azalttı ve Perşembe gecesi 4-1 galibiyetten sonra sadece dört puan geride kaldı.

Aksiyonun dördüncü gecesi birkaç kavisli top atarken, Webster’ın Dimitri Van den Bergh ve Peter Wright arasındaki beraberlik tahmini, Galabet her iki uzman da Gary Anderson’ın Glen Durrant karşısında kazandığı bir puan aldığında belirleyici faktör oldu.

Ne adam James Wade’in Michael van Gerwen’e karşı zaferini ya da Rob Cross’un Jonny Clayton’ı ezmesini tahmin etmemişti, bu yüzden Webster’ın Perşembe günü üç sayılık bir galibiyetle Çarşamba günü bir puanlık galibiyetini takip ettiği sessiz bir geceydi.

Night Five Tahminleri

Cuma günü ilk etabın son gecesinde puan kovalamacasında oyun devam ediyor.

Turnuva, 19 Nisan Pazartesi gününden itibaren dört gece aksiyonla devam edecek- peki avantaja kim sahip olacak?

Her iki erkeğin de bunu çok ciddiye aldığı söylenmelidir ve Mardle’ın Marshall Arena’daki Sky Sports balkonundaki yorum kutusundan çıkan ilk düşüncesi: ‘Webby’de ne vardı?’

Premier Lig Tahminleri: Mardle – Webster

Wayne MardleMark Webster
16Pts after Night Four12
6-6Gary Anderson vs Jonny Clayton6-6
7-5Peter Wright vs Rob Cross7-5
7-4Michael van Gerwen vs Nathan Aspinall7-4
7-4James Wade vs Glen Durrant7-3
7-5Dimitri Van Den Bergh vs Jose De Sousa6-6

 

Mardle’ın açılış gecesinde 7-0 galibiyetini denklemden çıkarırsak, o zaman Webster son üç gecede 12-9’luk bir avantaja sahip, yani ivme onda.

Bununla birlikte, çiftin açılıştaki dört maçta dört aynı sonucu ve üç aynı skoru seçmesiyle Cuma günü çok az ilerleme şansı var. Karar verme faktörü, Mardle’ın masa başı Dimitri Van den Bergh’in başka bir dokuz dart kahramanı Jose de Sousa’yı yenmesi ve Webster’ın beraberlik yapmayı seçtiği gecenin final maçında gelebilir.