Vatanmed Dünyada En İyiler Arasında

» karma » Vatanmed Dünyada En İyiler Arasında

Saç ve sakal klasik olacak fakat bir erkeğin makyajı olarak görülmektedir. Özellikle saç şekli bir kişiyi tamamen değiştirebilir. Fakat saç dökülmesi ve kellik erkeklerde çok sık bir şekilde görülür. Bu geç yaşlarda olduğu gibi erken yaşlarda da görülen bir durumdur. Bu sebeple de kişilerin morali bozulur ve çözümler ararlar. En net ve en doğal çözüm […]

Saç ve sakal klasik olacak fakat bir erkeğin makyajı olarak görülmektedir. Özellikle saç şekli bir kişiyi tamamen değiştirebilir. Fakat saç dökülmesi ve kellik erkeklerde çok sık bir şekilde görülür. Bu geç yaşlarda olduğu gibi erken yaşlarda da görülen bir durumdur. Bu sebeple de kişilerin morali bozulur ve çözümler ararlar. En net ve en doğal çözüm bu durumda saç ekimi olacaktır. Saç ekimi denildiği vakit de birçok kişinin aklına Türkiye gelmektedir. Türkiye’de bu sebeple birçok farklı saç ekimi merkezi bulunmaktadır.

Bu saç ekim merkezleri arasında Vatanmed ön plana çıkıyor. Bunun da birçok sebebi var. Uygun fiyata en kaliteli hizmeti verdiklerini söyleyen Vatanmed kurucusu Uğur Öztürk 15 sene boyunca nasıl daha çok gelişebileceklerini düşündüğünü söylüyor. Bunun sonucu olarak Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da yani tam 4 kıtada 16 şubeleri mevcut. Öztürk bu 16 farklı şubede aynı kalitede hizmet için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını başarının bir numaralı anahtarının da bu olduğunu ifade ediyor.

 

Kalitenin 1 Numaralı Adresi

Uğur Öztürk rakiplerinin oldukça fazla olduğunu fakat onlardan daha fazla ön plana çıkmak için de gereken her şeyi yaptıklarını ifade ediyor. Bunun da meyvesini olumlu geri dönüşlerle alan Vatanmed kurucusu Uğur Öztürk başta Google, Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya araçlarındaki yorum ve analizleri inceleyen herkesin Vatanmed konusunda fikir sahibi olacağını bu sayede de hiçbir tereddüt etmeden kendilerini tercih edeceklerini de sözlerine ekliyor.

Kafasında herhangi bir soru işareti dahi olan kişiler saç ekim merkezi konusunda hiç düşünmeden hareket etmeli. Gelişen teknikler sayesinde günümüzde çok daha kısa süreler içinde bu tarz ekim işlerini yapıp sonuçları da daha kısa süre içinde görmek mümkün. Öztürk bu sebeple eğer saç dökülmesi durmazsa ve saç gözle görülür bir şekilde azalmaya gitse dahi kişilerin Vatanmed’e gelmesini söylüyor. Çünkü saça ne kadar erken müdahale edilip ekim işlemi yapılırsa o kadar iyi olacaktır fakat tabii ki tamamen kelleşen kişiler de iş işten geçti diye düşünmemeli.