Ürün Teşhir Standı

» karma » Ürün Teşhir Standı

Ürün teşhir standı, ürünler için satış odaklı ya da kurumsal marka tanıtımı için çeşitli yerlerde kullanılan platformlardır. Gerek bir ürün lansmanı gerek bir marka tanıtımı olsun, hedef kitleye daha kolay ulaşmayı sağlar. Örneğin butik kahve, dondurma, eczane kozmetik, elektronik, endüstriyel, kırtasiye, market ve petshoplar standlara en çok ihtiyaç duyulan mağazalardandır. Bu amaçla firmamız, kurumsal şirketlere […]

Ürün teşhir standı, ürünler için satış odaklı ya da kurumsal marka tanıtımı için çeşitli yerlerde kullanılan platformlardır. Gerek bir ürün lansmanı gerek bir marka tanıtımı olsun, hedef kitleye daha kolay ulaşmayı sağlar. Örneğin butik kahve, dondurma, eczane kozmetik, elektronik, endüstriyel, kırtasiye, market ve petshoplar standlara en çok ihtiyaç duyulan mağazalardandır. Bu amaçla firmamız, kurumsal şirketlere ve çeşitli markalara stand satışı gerçekleştirmektedir. Tasarım fikirlerimiz müşterinin istekleri doğrultusunda şekillenir. Alanında uzman kadromuz tarafından 3D tasarım ve prototip ile kaliteli tasarımlar oluşturulmaktadır. Daha sonra seri üretim aşamasına geçilir. Üretimde malzeme olarak suntalama, ahşap, mdf, ham malzeme ve çeşitleri kullanılmaktadır. Ürünler titizlikle paketlendikten sonra gerekli mağaza ve bayilerin tümüne gönderilir. Markanızı ya da ürünlerinizi bir ürün teşhir standı ile tanıtmak istediğinizde, ilk olarak sektörünüze uygun stand tipine ve malzeme çeşidine karar vermelisiniz.

Stand Çeşitleri

Standlar genel olarak ayaklı, asılan ve masaüstü stand olarak üç grupta toplanabilir. Bununla birlikte ürün şekline özel tasarımlar da yapılabilmektedir. Kurumumuzda ahşap stand başta olmak üzere metal ve pleksi standlar üretilmektedir. Ahşap, tasarımı güçlü bir malzeme olduğu için en çok tercih edilen türdür. Ahşap stand modelleri genellikle kurumsal kimliğin ön planda tutulduğu tasarımlarda kullanılır. Raflı modelleri daha çok perakende, gıda sektörü gibi alanlarda tercih edilir. Metal stand dayanıklı malzemeleri ile uzun kullanım süresi sağlar. Çeşitli sektörlerde birçok kullanım alanı vardır. Pleksi standlar hafif olması ile avantaj sağlar. Aynı zamanda estetik bir görünüm sunduğu için kurum logosu gibi görsellerin ön planda olmasını istediğinizde tercih edebilirsiniz. Uluslararası alanda da hizmet veren öncü bir kurum olarak kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlara sunabilmekteyiz. Stand çeşitleri ve fiyatlarla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.