Unutulmayacak Özel Günleriniz İçin

» karma » Unutulmayacak Özel Günleriniz İçin

  organizasyonmie.com sitesi 2001 senesinden beri aktif olan firma, Sihirbaz Cem Aydın’ın tv, film, reklam ve dizi alanlarında çalışmalarıyla yükselişe geçmiştir. Televizyon sektörüne bu şekilde bir giriş yapan firma dizi ve filmlere pek çok oyuncu ve cast yetiştirmiştir. Mie Organizasyon Hizmetleri Mie organizasyon ağırlıklı olarak doğum günü organizasyonu düzenler. Bu organizasyonlarda kullanılan eğlence ekipmanı ve […]

 

organizasyonmie.com sitesi 2001 senesinden beri aktif olan firma, Sihirbaz Cem Aydın’ın tv, film, reklam ve dizi alanlarında çalışmalarıyla yükselişe geçmiştir. Televizyon sektörüne bu şekilde bir giriş yapan firma dizi ve filmlere pek çok oyuncu ve cast yetiştirmiştir.

Mie Organizasyon Hizmetleri

Mie organizasyon ağırlıklı olarak doğum günü organizasyonu düzenler. Bu organizasyonlarda kullanılan eğlence ekipmanı ve ekipleri temin ederken bir taraftan da bu sektöre eleman yetiştirir. Alternatif diğer organizasyon şirketleri kalıplaşmış etkinlikler yaparken Mie Organizasyon genç ekibiyle oluşturdukları yeni aktiviteler ile sürekli bir devinim halinde kalmıştır. Bu da sektörde fark yaratmasını sağlamıştır.

Doğum günü organizasyonları yapan diğer firmalar arasında yarattığı fark sayesinde müşterilerin tercihi olmuştur. Organizasyon işleri hayal gücüne bağlı olarak ucu çok açık olan bir alandır. Bu anlamda iyi kurulan bir ekibi sayesinde Mie Organizasyon doğum günü partilerinin akışında farklılık yaratır. Ekibin her müşteri için özel konseptler oluşturuyor olması bu işin Mie tarafından ciddiye alınıp her müşterisine özenle çalıştığının kanıtıdır.

Fark Yaratan Organizasyonlar

Mie Organizasyonun yaptığı işler arasında, doğum günü partilerinin dışında, sünnet organizasyonları, kına organizasyonları, piknik organizasyonları, avm organizasyonlarından okul etkinliklerine kadar geniş bir ağa sahiptirler. Ayrıca televizyon dünyasından da Acun Ilıcalı gibi daha bir çok tanıdık simaya hizmet etme imkanları olmuştur. Kurucusu sebebiyle sihirbaz gösteri alanında oldukça profesyonel hizmet vermektedirler. TV kanallarından ATV, Kanal D, Tv8, Yetenek Sizsiniz gibi izleyicisi yüksek olan kaliteleri projelerde yer almıştır.