Ucuz Erkek Parfümleri Kullanımları?

» karma » Ucuz Erkek Parfümleri Kullanımları?

İlk karşılaşmada bazen yüzün unutulması mümkündür fakat kokular asla unutulmaz ve kişi üzerinde iyi ya da kötü etki bile yaratabilir. Çok satılan listelerin başında gelen kadın parfümleri yerini erkek parfümlerine bırakmaya başladı. Eskiden sadece kadınlar parfüm kullanırken şimdilerde erkekler de fazlasıyla parfüm kullanmaya başladı. Günlük hayatın yanı sıra ilk buluşma, iş görüşmelerine hazırlanan erkeklerin vazgeçilmezi […]

İlk karşılaşmada bazen yüzün unutulması mümkündür fakat kokular asla unutulmaz ve kişi üzerinde iyi ya da kötü etki bile yaratabilir. Çok satılan listelerin başında gelen kadın parfümleri yerini erkek parfümlerine bırakmaya başladı. Eskiden sadece kadınlar parfüm kullanırken şimdilerde erkekler de fazlasıyla parfüm kullanmaya başladı. Günlük hayatın yanı sıra ilk buluşma, iş görüşmelerine hazırlanan erkeklerin vazgeçilmezi olan parfümlerin kokusu da önemlidir. Erkeklerin de kadınlar gibi parfüm seçimi önemlidir. Çünkü parfüm ten kokusu ile birleşerek uyum içinde güzel kokmaya başlar. Ten kokularının ten renkleri ile bağdaştıran uzmanlar esmer tendeki erkeklere odunsu kokuları önerirken, açık tenli erkeklere de ferah ve fresh kokular öneriliyor. Bu durum erkeklerin tenlerine ve ten özelliklerine göre parfüm seçmeleri için önemlidir.

Bu yüzden parfüm kullanırken fiyatına değil kalıcılığına önem vermek gerekir. Erkeklerde kalıcı parfüm kullanarak gün içerisinde güzel kokmayı elde edebilir.

Kalıcı Erkek Parfümleri Nasıl Anlaşılır?

Parfüm seçiminin önemli olması kişinin ilk anda kendini iyi ifade etmesine yardımcı olur. Özellikler kariyer sahibi olan erkeklerin ya da sürekli farklı ortamlara giren erkeklerin parfümün etkisini kullanmaları önerilir. Parfüm kullanımı ile doğru parfümü kullanmak aynı şey değildir. Kişiler doğru parfümü kullanarak doğru izlenimi ve ilk etkileme işlemini gerçekleştirir. Doğru kokuyu bularak ve karşıdakini etkileme işleminin devamında doğru kokunun kalıcılığı da kokunun etkisinin devam etmesine yardımcı olacaktır.  Parfümü seçimi de kıyafet seçimi ya da saç kesimi gibi önemli değişiklikleri yaparken dikkat edildiği gibi seçilmelidir. Moraliniz bozukken koku seçimi doğru koku seçimi olmayabilir. Çünkü duygu değişimi hisleri yanıltabilir. Bu yüzden parfüm seçimine karar verirken yanınızda kokunuzu hakim birini götürmeniz size doğru parfümü seçmenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir markaya bağlı kalmadan deneme kokuları ile teninize uygun parfümü bulabilirsiniz. Parfüm seçiminde önemli rol parfümün orijinal olmasıdır. Ucuz parfüm kullanmak sahte parfüm kullanmak anlamına gelmez.

Erkekler de parfüm seçimi yaparken bu önerileri dikkate alarak doğru parfüme ulaşabilir. Doğru parfüm ya da iyi kokmak özgüveni de yükseltecektir.