Ücretsiz Marka Sorgulama

» karma » Ücretsiz Marka Sorgulama

  Marka sorgulama süreci sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Marka adınızı sektörel olarak araştırmanın yanı sıra diğer markalarla benzerlik yönünden de doğru bir şekilde analiz edilerek araştırılması gerekmektedir. Marka araştırma sürecinizi hızlandırmak ve ücretsiz bir hale getirmek çok kolay. Turkmarkatescil.com web sitesini ziyaret ederek, anasayfa da yer alan formu doldurarak ücretsiz marka araştırma talebinizi […]

 

Marka sorgulama süreci sanıldığı kadar kolay bir süreç değildir. Marka adınızı sektörel olarak araştırmanın yanı sıra diğer markalarla benzerlik yönünden de doğru bir şekilde analiz edilerek araştırılması gerekmektedir.

Marka araştırma sürecinizi hızlandırmak ve ücretsiz bir hale getirmek çok kolay. Turkmarkatescil.com web sitesini ziyaret ederek, anasayfa da yer alan formu doldurarak ücretsiz marka araştırma talebinizi bırakabilirsiniz.

Patent Sorgulama

Marka ve patent farklı kavramlardır. Marka ile isim koruma altına alınırken, patent ile icat koruma altına alınır. Patent sorgulama işlemini de Türk marka tescil sayfasından ücretsiz olarak sorgulayabilirsiniz.

Ürün veya hizmetlerinizin kopyalanmasını engellemek, isminizin farklı firmalar tarafından kullanılmasını engellemek için marka ve patent tesciline gereken önemi göstermelisiniz. Türk marka tescil ekibi size bu konuda destek sağlamaktadır.

Bu uzman ekibin marka vekilleri avukattır. Sizin adınıza tüm süreç özel yazılımlar ve uzman kadro ekip ile yönetilir.

Marka tescil sorgulama ve süreci başlatmak için linke tıklayabilirsiniz. Marka talebinizin oluşmasının ardından ilk iş gününde size telefon ile ücretsiz destek sağlanacaktır. Böylelikle markanız hakkında ki tüm bilgileri hızlıca ulaşabilirsiniz. Telefon sonrasında whatsapp destek hattından size gelen mesaj ile de dilediğiniz zaman ücretsiz ve hızlı bir şekilde iletişim halinde olabilirsiniz.