Türkiye’nin Sevilen Yiyeceği Döner

» karma » Türkiye’nin Sevilen Yiyeceği Döner

  Döner gerek ülke insanımızın gerekse de yurt dışındaki insanların en sevdiği Türk yiyeceklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sevilen gıdanın da iyi bir ustanın elinden çıkması büyük önem kazanıyor. Sait Döner olarak 44 yıllık tecrübemiz ile hazır döner işinde bu sevilen ürünü sizlere en iyi şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarına verdiğimiz franchise bayilikleri ile […]

 

Döner gerek ülke insanımızın gerekse de yurt dışındaki insanların en sevdiği Türk yiyeceklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sevilen gıdanın da iyi bir ustanın elinden çıkması büyük önem kazanıyor. Sait Döner olarak 44 yıllık tecrübemiz ile hazır döner işinde bu sevilen ürünü sizlere en iyi şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’nin farklı noktalarına verdiğimiz franchise bayilikleri ile gelişmeye, gelişirken de iş ortaklarımızı da büyütmeye devam ediyoruz. Yıllık 800.000 müşteri ağırlayarak lezzetli ve kaliteli dönerimizi insanlara ulaştırıyoruz. Türkiye’de 38 ilde 140 noktada hizmet veriyoruz ve hizmet ağımızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz. Birlikte çalışacağımız iş ortaklarımızla da hızla büyümeye ve ortaklarımızı da büyütmeye devam edeceğiz.

 

Hazır döner üreterek bayilerimizi üretim ve ham madde konusunda bayilerimizin giderlerini azaltma şansı sunuyoruz. Bunun yanında personel giderlerinizi de azaltma şansı veriyoruz. Sadece kendimizi değil tüm bayilerimizi de düşünerek hep birlikte büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz. 60 ton üretim kapasitemiz ile de tüm şubelerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap veriyoruz. Bunun yanında değişen oranlarla dana eti, dana kıyma ve kuyruk yağı kullanarak bayilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. İhtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünü onlara sunuyoruz.

 

Helal et, İso 9001:2005, İso 22000 ve Türkak sertifikalarımız ile de kalitemizi ve lezzetimizi belgeliyoruz. Lezzetli, sağlıklı ve güvenilir ürünlerimizi güvenle sizlere sunuyoruz.