Türkak ISO 9001 Belgesi

» karma » Türkak ISO 9001 Belgesi

Türkak ISO 9001 Belgesi ISO 9001, bir kalite yönetim sistemi (“KYS”) için uluslararası standarttır.   ISO 9001 standardına göre sertifika alabilmek için, bir şirketin ISO 9001 Standardında belirtilen gerekliliklere uyması gerekir. Standart, kuruluşlar tarafından müşteri ve yasal gereklilikleri karşılayan ürünleri ve hizmetleri tutarlı bir şekilde sağlama ve sürekli iyileştirme gösterme becerilerini göstermek için kullanılır. ISO […]

Türkak ISO 9001 Belgesi

ISO 9001, bir kalite yönetim sistemi (“KYS”) için uluslararası standarttır.   ISO 9001 standardına göre sertifika alabilmek için, bir şirketin ISO 9001 Standardında belirtilen gerekliliklere uyması gerekir. Standart, kuruluşlar tarafından müşteri ve yasal gereklilikleri karşılayan ürünleri ve hizmetleri tutarlı bir şekilde sağlama ve sürekli iyileştirme gösterme becerilerini göstermek için kullanılır.

ISO 9001 Sertifikalı, bir kuruluşun ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini (KYS) tanımlayan  ISO 9001 şartlarını karşıladığı anlamına gelir  . ISO 9001, Kalite Yönetim Sisteminizin uygun ve etkili olup olmadığını değerlendirirken sizi iyileştirmeleri belirlemeye ve uygulamaya zorlar.

Sürekli iyileştirme, müşterilerinizin gereksinimlerini karşılayan ve sizin tutarlı performans sunmanızı sağlayan ürünler / hizmetler alarak fayda sağlamasını sağlar. Kurum içinde, artan iş tatmini, iyileştirilmiş moral ve iyileştirilmiş operasyonel sonuçlardan (azalan hurda ve artan verimlilik) yararlanacaktır.

Türkak ISO 9001 Belgesinin Önemi

Çoğu iş sürecinde olduğu gibi, kendiniz ne kadar çok şey yaparsanız, maliyet o kadar az olur, ancak o kadar fazla zaman gerektirebilir. Ne kadar dış kaynak kullanılırsa kullanılsın, çalışanlarınızın ve personelinizin değişen derecelerde katılımı gerekecektir. Toplam bir “kendin yap” çözümü olmasa da, dokümantasyon ve eğitim için önceden biçimlendirilmiş materyalleri kullanarak ISO 9001’in temel gereksinimlerinde uzun bir yol kat edebilirsiniz. Bunların içindeki prosedürler ve yöntemler sizin durumunuza göre uyarlanmalıdır, ancak bunlar genellikle gerekli değişiklikleri en aza indirmek ve başkalarının bunları kullanma ve anlama yeteneğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla oluşturulur. Herhangi bir kalite yönetim sisteminin amacı, gereksiz evrak işleri eklemek değil, tüm referansları açık ve son derece kullanışlı hale getirmek olmalıdır.

Kaliteli Türkak ISO 9001 Belgesi

www.astormayer.com.tr olarak Türkak ISO 9001 belgesi ile ilgili en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu noktada çeşitli araştırmalar içerisine girerek firmanızın bu belgeye uygun olup olmadığını inceliyor ve ISO 9001 belgesine sahip olmanız için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Şimdi Astor Mayer ile iletişime geçerek bu konu ile ilgili en detaylı bilgiye ve fiyatlar ile ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz.